Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szobám személyesterem?

Valakivagyoknaaa kérdése:

A szobám személyesterem?

Figyelt kérdés

A drága szüleim ha esetleg lefotózzák a szobámat (azon belűl is a szerintük rendetlenséget) utánna aztva tudomásomon kívül megtartja, azzal a céllal,hogy a későbbiekben megtudja mutatni idézem "hol basztam el az életem". Ez ellen én tudok esetleg valamit felmutatni? Mert szerintem ez már több a soknál.

A kérdésem lényegében, hogy ez számít valamilyen jogsértésnek vagy valaminek?



#jog #család #szülő #jogszabály #Gyermek-,szülő kapcsolat
2020. aug. 10. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem jogsértés amíg az ő házukban laksz az ő szabályaik vannak érvényben
2020. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem számít jogsértések. Inkább gondolkozz el rajta, és ne egy szemétdomb közepén élj.
2020. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Persze, anyádék házában majd még te fogod megszabni, hogy ők melyik helyiséget fotózhatják le. Kicsit vegyél vissza, nagyot fogsz még esni.
2020. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Sztem fordulj a gyamugyhoz, biztos feldobod a napjukat vele :D
2020. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
dobáld ki a petpalackot/pizzásdobozt/papírzsepit/akármit, vidd ki a koszos tányérokat meg a koszos gatyádat, extra bónuszként takarítsál ki és nem fognak fotózni
2020. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
ja, és még extrább bónuszként vegyél vissza az arcodból
2020. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Az o fotozasukat kovetoen egy oran belul gyorsan tegyel rendet, takarits ki es fotozd le a makulatlan szobadat es mondd hogy te is elraktad es ha mutogatjak a kupit te meg tudod ugyanazt popec kis renddel mutatni es senki nem fog nekik hinnni.


Egyebkent viccen kivul: mekkora gany lehet mar a szobadban ha fotozzak. En a mostohagyerekeimet fotoztam le de ahhoz kepest egy hajlektalan aluljaros kuckoja vagy amiket kint parkokban hid alatt osszehordanak egy tiszta illatos rendes kozeg volt. Szoval ha a sajat szuleid fotozasra vetemedtek, akkor a bukaresti tizemeletes szemettelephez kell hasonlonak lennie a szobadnak. Bocs nem bantaskent irtam csak hogy probalj a szobadra kicsit mas szemszogbol tekinteni.

Nehany jotanacs: sose egyel bent semmit es ne is vigyle be de meg kakaot se semmit. Igy nem lesz szemet nem csopogtetsz le semmit nem tudsz morzsalni. Szennyes ruhaidat egy dobozba/kosarba vagy mindig egyetlen szekre vagy sarokba hajigald le (de legjobb ha mindezt a furdobe teszed) a tiszta ruhaidat egyszeruen szinten valami zart szekrenybe vagy dobozba kosarba tedd be, hogy ha valaki belep ne lathassa ossze van gyurve vagy szet van dobalva). Iroasztalod az egyetlen hely amit hagyhatsz kupiskent mondvan tanulsz/alkotsz de szemet ott se legyen. Az agyadat meg reggelente egy rohadt agytakaroval takard le igy alatta a gane es gyurott retkes agynemud nem latszi. Reggel meg este szelloztes tiz percet igy a buz es aporodott szag se tud olyan eros lenni. Taskad meg ne ledobald hanem inkabb az agyadra.

2020. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Csendben jegyezném meg, soha nem tettem volna ilyesmit hogy gyermekem szobáját fotózzam és ezzel tartsam sakkban. Az a szoba amelyikben gyermekem él az az ő személyestere. Ha rendetlen v. bármi kifogás merülne fel bennem igyekeznék ezt megbeszélni vele.
2020. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Annyi idő alatt, amíg kiírtad ezt a kérdést, kivanézhattad volna a szobád.
2020. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Jogaid vannak, kötelességeid nem, igaz-e?
2020. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!