Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra ha...

Haragudnátok a lányotokra ha elköltözne az apjához válás után?17/L

Figyelt kérdés
Elválnak a szüleim és apa azt mondta hogy épít egy házat és nyugodtan menjek oda lakni vele és az új barátnőjével. Külön fürdőszobám lenne meg minden. A mostani házunk se kicsi és van is saját szobám de 3-an vagyunk testvérek és még a barátomat se tudom nagyon elhívni mert mindig olyan sokan vagyunk itthon.Ott meg külön részem lenne ahol nem zavarna senki.Tanulni is nyugodtabban tudnék. Lenne hozzá egy tök nagy kert is ahol lehetne napozni meg ilyesmi,sokkal jobban tetszene mint ez a ház. Mire költöznénk addigra betölteném a 18-at szóval anya nem szólhatna bele. Megbeszéltük hogy megcsinálom a jogsit és kapok majd egy autót is hogy tudjak suliba járni hogy ne kelljen mindig buszozni mint eddig. Anya teljesen kiakadt hogy össze akarok költözni apámmal és az új barátnőjével de hát ez az ő dolguk,nekem ugyanúgy az apukám marad bármi is történt köztük. Ja meg azt is a fejemhez vágta hogy nem ilyennek nevelt hogy meg lehet venni pénzzel meg ilyesmi. Nem is lehet de szeretnék már végre magánszférát és az is jó lenne ha nem kéne ázkalódni a szakadó esőbe a buszmegállóban hanem tudnék kocsival járni. Sokkal jobban tudnék a tanulásra is koncentrálni hogy felvegyenek egy jó egyetemre.
2020. júl. 31. 15:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/170 anonim ***** válasza:
23%
Messze vagy tőle azt akartam írni.
2020. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/170 anonim ***** válasza:
0%
77 szerintem azt kaptad amit megérdemeltél és idővel anyuci is ugyan így fog járni. Mást sem csináltatok mint harcoltatok egymással a gyerek feje felett. Nagyon kellemes lehet így felnőni....én is így nőttem fel. A gyerek mindkét szülőjét szereti akármilyen. Egy darabig. És gyerek....így nem kéne tőle felnőttes viselkedést várni. Ő csak örül mindennek amit kap tőletek és befolyásolható mert még gyerek. De lassan kezd felnőni és á5 fogja látni hogy ahelyett hogy neki jót akartatok volna felhasználtátok egymás bosszantására és szegény azt fogja erezni meg sem kellett volna születnie mert akkor a két idióta szülő már rég megszakíthatta volna a kapcsolatot egymással és nem menne tönkre az életük miatta. Ha szerencséd van nem fogja megváltoztatni a nevét és elköszönni egy életre mindkettőtöktől. Én ezt tettem. Gondolkozni kellett volna mert a ti rossz döntésetek miatt ő szenved.
2020. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/170 anonim ***** válasza:
11%

79-es egyetertek. De feltetelezem a sztori igaz lasd a lanykam esetet. Csak lehet nem lany es nem 17 es nem fog hanem mar elkoltozott stb. Sokan ide kis ferditessel irjak ki a torteneteiket, kulonben rajuk ismernenek.

Az en lanykam (magam is meglepodtem es elsore rohogtem rajta, de sajnos nem viccelt) 16 evesen kijelentette o 18 evesen alberletbe megy es megkezdi az onallo eletet. Kerdeztem hogy de hat mibol fogod eltartani magad es honnan lesz penzed a budapesti alberletre? (Akkor 10.-es lett volna még csak). Erre teljes komolysaggal mondta, hogy majd en es az anyja kozosen fizetuk az alberletet es minden mast is. Na ezen kezdtem rohogni. Aztan nagyon megbantodott szegenyke. De siman atment az anyjahoz elni, amikor ott mindent beigertek neki. Es furcsa modon azota szuleinek nevezi oket masok elott es nyilvanosan is, holott elotte nekem folyamatosan szidta az anyja uj pasijat es meselte ilyen bena olyan bena.

Az en uj baratnom is az elejen joban volt a lanykammal, csak mint emlitettem kamasszal nem konnyu, ha valaki szeretne befogni hazimunkazni. Szerintem a kerdezo is gy fog jarni mint a lanykam mindegy milyen oldalrol is nezzuk.


Kerdezo es te miert nem akarsz 2-2 het itt es ott felallast vagyhetvegente mindig anyanal lenni? Akkor tanulhatnal is, de ereztethetned anyaddal is hogy egyenlo mertekben szereted apaddal szemben.

Az valahogy eleg nagy arulas, hogy anyad tamogatasa helyett a koltozessel es indoklasoddal azt erezteted, egyet ertesz azzal, hogy apad megcsalta vagy legalabbis eleg gyorsan felszedett egy masik nőt. Lehet a nem ilyennek neveltet erre ertette.

2020. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/170 anonim ***** válasza:
24%

82-es a 77-es valsszolo vagyok. Bocs, de nem harcoltam anyukaval. Se a gyerek feje folott se mellette. Anyuka folyamatosan engem alazott en meg csondben maradtam.

Termeszetesen akkor is, amikor anyja eloadta neki 17 evesen, hogy hogyan ment tonkre a hazassagunk e hogyan valtunk el. Pedig en is meselhettem volna, o miket tett (hogy hanyszor csalt meg, ment abortuszra, flörtölt a szomszedokkal vagy csak otthom vedelte a tomenyet), de nekem sose volt az eletcelom, hogy a valas miatt amugy is serult lanykamat ilyenekkel terheljem tovabb.

Elkoltozott azt irta boldog ott. Hat legyen.

2020. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/170 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó te nem szereted a gyereked? Mert eléggé úgy tűnik csak az érdekel téged megbantottak. Te mit okoztál a gyerekednek azt fel sem fogod.

A házimunkázni meg elég kétértelmű, gondolkoznék mielőtt írok.

2020. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/170 anonim ***** válasza:
38%

85-ös magyarázd már el miről beszélsz?

Házimunkázni? Ezen mi nem megy át? A lánykám rendesen el volt kényeztetve nem tagadom. Sose kellett se takarítania, se mosogatnia se nálam se az anyjánál. Amikor barátnőm lett, ő szerette volna, ha az akkor már nagylányom is segít a közös otthonban és mindenkinek jut egy kis feladat. Nem tudom máshol hogy van, de 17-18 éves csak üldögél otthon és anyu/apu kiszolgálja? De írtam ő jobb szeretett volna nagy kertet, saját kutyát, nagyobb luxust. Ha ezt elfogadom szülőként, akkor miért nem szeretem?

A kérdező pont olyan mint a lánykám csak igyekeztem bemutatni egy másik hasonló, de egy lépéssel előrébb lévő helyzetet.

A lánykám meg nincs fönt ezen az oldalon, én pedig általában egy barátom regisztrációjáról írok, így ha akarnám se bánthatnám meg. De ennek nincs ahhoz köze szeretem-e. Ha nem szeretném akkor rég szóba se állnék vele, ha keresne sem:-).

2020. aug. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/170 babyboom567 ***** válasza:
26%

Ahogy az egyik válaszoló írta, ha apukádat akarnád, mert annyira szereted, akkor MOST költöznél hozzá, bárhol lakik.

És érdemes elolvasni a 70es válaszoló belinkelte azt a múltkori kérdést.

2020. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/170 anonim ***** válasza:
75%
Továbbbra is nagy rejtély számomra, hogy honnan veszik az anyucik, hogy több joguk van a gyerekhez, mint az apának...
2020. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/170 anonim ***** válasza:
0%
88 Hol van az apa, ha a gyereknek az utolsó falatot kell adni? vagy ha kórházba kerül napokra a gyerek, vagy ha bajba kerül az anyuka? Sehol. Megy wellnesezni az éppen aktuális nénivel vagy az az újabb hobbijával szabadidőzik. Na ezért van több joga az anyának, mert csak rá számíthat a gyerek, mert az élete árán is megvédi. Az apuka meg a holdban.
2020. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/170 anonim ***** válasza:
70%

"Na ezért van több joga az anyának, mert csak rá számíthat a gyerek, mert az élete árán is megvédi. " - aha, csak attól nem védi meg, amitől valójában meg kéne: saját magától.

Azt bezzeg elvárná, hogy a gyerek helyezze őt a saját elemi érdekei elé. Na pont ennyit az anyucik önzetlenségéről. Még azt sem birják elviselni, hogy a gyerek joga a döntés, és nem az övék... önző teremtések.

Az általad is képviselt gondolkodásnak meg a "az anya dolga a gyreknevelés, az apáé a pénzkereset" átkos konzervatív családmodellhez van köze valójában. Az anyaság túlhájpolásának meg a Szűz Mária-kultuszhoz leginkább. Végre meg kellene szabadulni ezektől a sötét középkori agybajoktól.

2020. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!