Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra ha...

Haragudnátok a lányotokra ha elköltözne az apjához válás után?17/L

Figyelt kérdés
Elválnak a szüleim és apa azt mondta hogy épít egy házat és nyugodtan menjek oda lakni vele és az új barátnőjével. Külön fürdőszobám lenne meg minden. A mostani házunk se kicsi és van is saját szobám de 3-an vagyunk testvérek és még a barátomat se tudom nagyon elhívni mert mindig olyan sokan vagyunk itthon.Ott meg külön részem lenne ahol nem zavarna senki.Tanulni is nyugodtabban tudnék. Lenne hozzá egy tök nagy kert is ahol lehetne napozni meg ilyesmi,sokkal jobban tetszene mint ez a ház. Mire költöznénk addigra betölteném a 18-at szóval anya nem szólhatna bele. Megbeszéltük hogy megcsinálom a jogsit és kapok majd egy autót is hogy tudjak suliba járni hogy ne kelljen mindig buszozni mint eddig. Anya teljesen kiakadt hogy össze akarok költözni apámmal és az új barátnőjével de hát ez az ő dolguk,nekem ugyanúgy az apukám marad bármi is történt köztük. Ja meg azt is a fejemhez vágta hogy nem ilyennek nevelt hogy meg lehet venni pénzzel meg ilyesmi. Nem is lehet de szeretnék már végre magánszférát és az is jó lenne ha nem kéne ázkalódni a szakadó esőbe a buszmegállóban hanem tudnék kocsival járni. Sokkal jobban tudnék a tanulásra is koncentrálni hogy felvegyenek egy jó egyetemre.
2020. júl. 31. 15:18
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/170 anonim ***** válasza:
82%
"Reméljük később megvaltozik és nem a pénz lesz a legfontosabb számára." - most se az a legfontosabb számára, hanem a saját szabadsága. És furcsa lenne, ha nem az lenne...
2020. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/170 anonim ***** válasza:
21%
161-es ez csak eufemizmus már bocs, nem kell az alakoskodás a csaj részéről, ki lehet mondani nyugodtan, hogy megvették.
2020. aug. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/170 anonim ***** válasza:
29%

Szabadság???? Nem. Ő azt írta, hogy kicsi a ház amiben él, nagyobbra vágyik... 😂


Nem köti az anyja, azt nem írta.


Csak a jobblét miatt pattan meg. Ennyi. Ne védd.

2020. aug. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/170 anonim ***** válasza:
81%
"Anya teljesen kiakadt hogy össze akarok költözni apámmal és az új barátnőjével de hát ez az ő dolguk,nekem ugyanúgy az apukám marad bármi is történt köztük. Ja meg azt is a fejemhez vágta hogy nem ilyennek nevelt hogy meg lehet venni pénzzel meg ilyesmi. Nem is lehet de szeretnék már végre magánszférát..." - a Kérdésben van benne...
2020. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/170 anonim ***** válasza:
26%
164, most is van saját szobája, most sem egy garzonban nyomorognak. Nem a saját fürdőszobától lesz több magánszférája, csak egy jól hangzó kifogást gyártott.
2020. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/170 anonim ***** válasza:
26%

Hagyjuk. Pénz. Ennyi.


Apának több van. Apa kapja be.

2020. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/170 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, szerintem meg aKérdezõ ellen lelkiismereti terrort foiytatò anyucika...
2020. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/170 anonim ***** válasza:
70%

"Nem a saját fürdőszobától lesz több magánszférája, " - ezt te se gondolhatod komolyan... bár lehet, hogy rég voltál fiatal, elmagyarázom neked: ez esetben simán fel tudja vinni a párját magához, nem kell az "idegeneket nem keülgetek" vagy a "legyél tekintettel a testvéreidre is" ótvar vartyogásokat hallgatnia. Márpedig egy 17/18 éves lánynak már szüksége van normális párkapcsolati-szexuális életre is.

Így már megvan?

Meg egyébként is, az apjának valszeg sokkal kevésbé lesz ingerenciája beleugatni a Kérdező párkapcsolati-szexuális életébe, hisz neki is megvan a sajátja. Amíg lehet, hogy az anyja már rég "CSAK ANYUCIKA" üzemmódban működik... ami ugye elég gyakori ok arra, hogy a férfi új partnert keressen, aki NŐ is egyben.

2020. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/170 anonim ***** válasza:
24%

Most ha lepontozol megváltozik? 😂


A kérdés, hogy haragudnál e a lányodra, ha elköltözne az apjához, válás után.


Hat, ha csak ezért,mert apuci gazdagabb, akkor :


IGEN!


Innentől engem nem izgat, nem az én életem.



Sok sikert aranyos!

2020. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/170 anonim ***** válasza:
82%
"Sok sikert aranyos!" - remélem, így lesz a kérdezőnek.
2020. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!