Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anyám így viselkedik?

Figyelt kérdés
A szüleim már vagy 5 éve nincsenek együtt, de mindkettőjükkel sok időt töltök, jó a kapcsolatunk is. Anyámnak viszont mániája, hogy ha hazajövök apámtól kikérdezzen, hogy mit csináltunk, hogy viselkedett apám, mi van a barátnőjével, ő hogy viselkedett, már-már vallatás szinten, és bármit mondok azon mindig felidegesíti magát, azon is ha semmi érdemit nem tudok mondani, és nálam ez már arra a szintre jutott, hogy inkább nem mondok neki semmit, mert nem akarom, hogy kiakadjon. Sokszor viszont ez a kérdezősködés, meg, hogy megjegyzéseket fűz a dolgokhoz elveszi a kedvem a beszélgetéstől. Sokszor megkapom tőle, hogy nem lehet velem beszélgetni, de ha beszélgetünk akkor valahogy mindig arra lyukadunk ki, hogy mi van apámmal. Múlt nyáron nyaralásból jöttünk vissza és sikerült a jó kedvemet megint elrontania azzal, hogy felidegesítette magát azon, hogy hova vitt minket apám, meg hogy persze mikor együtt voltak ilyet nem csinált,... Megértem, hogy nem tud könnyen túllépni, de akkor sem értem, miért rám vetíti ki ezt, vagy hogy nekem miért kell attól rosszul éreznem magam, hogy apámmal is szoktam lenni. Ez így mennyire természetes reakció szerintetek? Egy idő után el fog múlni ez nála? Van itt olyan aki tapasztalt hasonlót?

2020. jún. 24. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint minden frissen elvált ember ezt csinálja. Tök gáz, de nagyon nem tudsz vele mit csinálni, mert nem hagyja abba
2020. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy menjen pszichológushoz, ha nem tud túllépni a váláson. Azért ez rohadtul beteges, plusz gyerekes is.
2020. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 év már nem frissen elvált kategória. Nem természetes reakció.
2020. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!