Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra ha...

Haragudnátok a lányotokra ha elköltözne az apjához válás után?17/L

Figyelt kérdés
Elválnak a szüleim és apa azt mondta hogy épít egy házat és nyugodtan menjek oda lakni vele és az új barátnőjével. Külön fürdőszobám lenne meg minden. A mostani házunk se kicsi és van is saját szobám de 3-an vagyunk testvérek és még a barátomat se tudom nagyon elhívni mert mindig olyan sokan vagyunk itthon.Ott meg külön részem lenne ahol nem zavarna senki.Tanulni is nyugodtabban tudnék. Lenne hozzá egy tök nagy kert is ahol lehetne napozni meg ilyesmi,sokkal jobban tetszene mint ez a ház. Mire költöznénk addigra betölteném a 18-at szóval anya nem szólhatna bele. Megbeszéltük hogy megcsinálom a jogsit és kapok majd egy autót is hogy tudjak suliba járni hogy ne kelljen mindig buszozni mint eddig. Anya teljesen kiakadt hogy össze akarok költözni apámmal és az új barátnőjével de hát ez az ő dolguk,nekem ugyanúgy az apukám marad bármi is történt köztük. Ja meg azt is a fejemhez vágta hogy nem ilyennek nevelt hogy meg lehet venni pénzzel meg ilyesmi. Nem is lehet de szeretnék már végre magánszférát és az is jó lenne ha nem kéne ázkalódni a szakadó esőbe a buszmegállóban hanem tudnék kocsival járni. Sokkal jobban tudnék a tanulásra is koncentrálni hogy felvegyenek egy jó egyetemre.
2020. júl. 31. 15:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/170 A kérdező kommentje:
Apám új csaja normális...voltunk már együtt vásárolni meg szolizni meg ilyesmi és jól elbeszélgettünk.Olyan nekem mintha a barátnőm lenne.Szerintem mások is kihasználnák ezt a lehetőséget. Apa is mindig azt mondja hogy minden lehetőséget ki kell használni az életben és csak előre tekinteni hogy a céljainkat elérjük.
2020. júl. 31. 21:01
 72/170 anonim ***** válasza:
11%

Aha, láttuki milyen normális, tele van a kommentjeivel a 6-os, és 7-es oldal, több regről.


Hát ha szerinted ez a normális, ám legyen. Szerintem ez beteg. Nem kicsit.

2020. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/170 A kérdező kommentje:
Mi?Milyen kommentel?És mi a beteg?
2020. júl. 31. 21:09
 74/170 anonim ***** válasza:
43%

Apukád eletszemlelete tökéletesen megfelel a mai korszellemnek, azonban a ma önzősége a holnap vesztesége lesz. Az élet nem csak a lehetőségeink gátlástalan kihasználásáról szól, és arról, hogy ezzel másokat döntsünk nyomorba. Emlékezz erre, amikor a csaj a hátadba szúrja a kést.


Nagyon ajánlom neked azt a threadet, amit belinkeltek itt, olvasd végig, gyakorlatilag annak a sztorinak a start mezőjén állsz, rajtad múlik, hogy elindulsz-e.

2020. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/170 anonim ***** válasza:
32%

*a ma önzősége a holnap vesztesége lesz.


Ez egy nagyon nagyon bölcs mondás.És: igaz.

2020. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/170 anonim ***** válasza:
38%
Azt áruld már el apád miert nem tus neked ugy kocsit venni hogy anyafnal laksz? Szerintem is megvesz kb kilora.
2020. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/170 anonim ***** válasza:
66%

Szívem fogsz te még szívni.


Elmesélem a lánykam esetet. Anyjának nem kellett 5 evesen a valaskor, mert vegiggondolta ott van még egy masik gyereke meg az új faszijanak is akart egyet gyorsan szulni es 3 gyerekkel mar nem szivesen bajlodott volna. Aztan sok sok evig a lanykamnak nemhogy szobaja, de saját ágya és tiszta agynemuje se volt az anyjanal. Persze mindenfele gyerekprogrammal, ettermezessel, draga hobbikkal megvasarolhato volt a lanykam, ami ertheto hiszen gyerekkent nem latott at az anyjan, hogy itt a lelkiismeretfurdalas van kompenzalva. Hozzatennem, valoban jott uj gyerek es arra sokszor a lanykam vigyazott amig az anyja es az uj faszija kettesben programokon vettek reszt. Aztan nott a lanykam, nekem is lett baratnom es hat a baratnom szerette volna az en elkenyeztetett lanykamat megnevelni. En ennek orultem, de hat nem lett egy sikersztori, mert a lanykam nem az a hazimunkazos fajta es szerintem kamaszkent ertheto is ha nem takaritani es fozni szeretne megtanulni. Nalunk is jott uj gyerek es idokozben egy 6 eves epitkezosdi projektet befejezett a lanykam anyja es az uj fazonja. Kozben a harmadik gyerek kikerult az o haztartasukbol es erdekes modon hirtelen a lanykam anyja elkezdte puhitani a lanyom, hogy ha kesz lesz a hazuk, lesz sajat szobaja, lesz nagy kert, tarthat vegre kutyat es ott nem zavarja majd gyereksiras es tud a tanulasra koncentralni. El is koltozott a lanykam es majdnem minden ugy van ahogy igertek, es epp csinalja a jogsit es fog autot is kapni. Viszont fogalma sincs minek tanuljon, mert persze hogy neki kellett a kisebbik tesojara vigyaznia es ossze voltak zarva a kijarasi korlatozas alatt es erdekes modon igy mar a gyerekekkel valo foglalkozas szakmakent szoba se johetes hat anyukaja szerint nem a szivere kell hallgatnia, hanem penzes szakmat kell tanulnia. Ugyhogy meg van love rendesen

. Persze en nem haragszom ra, legyen boldog ott ahol van penz, ha neki ez szamit. En csak egy csoringer apuka vagyok, aki nemtrendi a gimnazista lanyanak. Hozzam nem johetnek a barataival bogracsozni, nem villghat nagy kerttel, uszomedencevel. En se ezt tanitottam neki. Megis.

Magamban azert megvan rola a velemenyem es az anyjarol is, de hagyjuk.

2020. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/170 anonim ***** válasza:
17%
36# ne haragudj de önállósodásról írsz miközben azt nezed milyen anyagi elonyei lesznek annak ha apaddal élsz. Pl külön fürdő, kocsi. Ez minden csak nem önállóság.
2020. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/170 anonim ***** válasza:
60%
A 71 es válasz igaz így lehet boldogulni igazán. Tükörbe nézni meg kevésbé. Még az elején azt ajánlottam neked hogy vágj bele bátran. De már azt látom a kommenteid alapján hogy téged önmagadon kívül nem sokminden érdekel. Lehet nagyon sikeres ember leszel mert akik gátlastalanul át tudnak gazolni mindenkin bűntudat nélkül azokat nem lehet megállítani. De megmondom őszintén az ilyen embereket kilőném a Holdra krátert seperni mert kártekonyak az egész bolygóra, élővilágra és a társadalomra nézve. Azért egyre kevésbé hiszem hogy ez egy valós kérdés, inkább provokáció. 17 évesen még ennyire talán senki nem hülye.
2020. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/170 anonim ***** válasza:
23%
Nem az a baj hogy költözni akarsz, a miért a gond. Legalább azt felfogod milyen undorító hogy házas, most valnak csak es a barinő már be van biztositva. Szerinted ez milyen dolog? Jó fej a nő? Inkabb undorító. Te se lehetsz semmi ha szolizgatsz vele. Éretlen kis ... vagy. Az önalloságodat meg ne emlegesd ha tudnád milyen messze vagy te.
2020. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!