Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ketesztszülők, ti befogadnátok...

Ketesztszülők, ti befogadnátok pár évre a keresztgyereketeket, az egyetemi tanulmányai idejére?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 20:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Igen. A keresztszülőség számomra arról szól, hogy segítsek amiben tudok.
2017. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolat függő szerintem teljes mértékben. De azért legyünk őszinték felelőséggel jár és nem olcsó mulatság,én kétszer végiggondolnám. De ha ugy gondolom működhetne a dolog, az együttélés akkor igen. De én biztos nem kérnék ilyet keresztszüleimtől.
2017. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Rettentően függ körülményektől.
2017. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de más rokonnal sem szívesen költöznék össze. Pl. a saját szüleimmel sem szívesen élnék együtt.
2017. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A szülők természetesem fizetnék a gyerek kajákát.Plusz a gyerek is ahogy tudja ellétná magát a diákmunkán keresett pénzből
2017. ápr. 16. 22:09
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Abban az esetben ha nem okoz problémát, és a körülményeim megengedik természetesen igen. Mint keresztszülő vannak kötelezettségeim is a gyermek és a szülei felé. Igaz, az én keresztlányom még csak 1 éves, de amiben tudom segíteni fogom, mivel valószínűleg nem lesz gyermekem.


28/F

2017. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Inkább beszállnék az albérleted, esetleg a kollégiumod díjába, vagy vinnék neked kaját, de senkivel, - a saját felnőtt gyerekemmel sem! - szeretnék együtt lakni, sajnálom!
2017. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Pár év? Az rengeteg idő.
2017. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%

Melyik választ írjam le?

Az igazit, vagy amit hallani szeretnél??


Normális "keresztgyerek" normális esetben ilyent nem kérne a keresztszüleitől, mert ez már visszaélés lenne a részéről a rokonsággal. Ráadásul már nem is gyerek egy egyetemista.

Azért évekre befogadni, az nem ugyanaz mint pár napra befogadni, mert pl. megnézné a fővárost.

Itt hosszú évekről van szó.

Senki sem akar 4-5-6 évig alkalmazkodni egy "idegenhez" a saját lakásában.

Csak azért tegyek szívességet neki, mert rajtam akarja megspórolni a havi 60-80 Ezer Ft-os albérleti díjat??!

Köszi, de nem !

2017. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

"A szülők természetesem fizetnék a gyerek kajákát"


Nem mondod??!

2017. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!