Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ketesztszülők, ti befogadnátok...

Ketesztszülők, ti befogadnátok pár évre a keresztgyereketeket, az egyetemi tanulmányai idejére?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 20:31
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

24 és informatikai egyetemi diplomám van, ha nagyon érdekel, de baromira nem számít. Én is koliban laktam, úgy hogy eléggé szívás lett volna, ha nem vesznek fel. Tudod mit csináltam vaze? Jól tanultam, hogy plusz pontokat kapjak koliba, és eljártam dolgozni, hogy ha mégis beütne a baj, akkor ne 15 ezer forinttal a zsebemben keressek albérletet.


"Ha szívből leszarod,akkor minek válaszolsz?"


Mindenki lesz..rja, válaszolnak itt, aztán görgetnek tovább a kérdéseknél és 5 másodperc múlva már el is felejtették az egészet. Tanácsokat adunk, de úgy látszik felesleges. Menj a másik egyetemre, aztán kész.

2017. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!