Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg zavarja őket, hogy...

Tényleg zavarja őket, hogy szülők leszünk, vagy csak irigyek?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk még, de a saját hitelmentes házunkban élünk, van autónk, páromnak és nekem is munkahelye, plusz én még tanulok. De van megtakarításunk is. A szüleink örülnek a babának, de a szélesebb család nagyon ellenzi, folyton beszólogatnak, hogy kár megtartani,nem lesz mit ennie a gyereknek, meg majd a párom úgyis elhagy aztán nevelhetem egyedül. Eddig nem volt rossz a rokonokkal a kapcsolatunk, de most látni sem bírom őket.
2013. szept. 28. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell velük foglalkozni, nálunk a 2. gyereknél szólogattak be, hogy bátrak vagyunk, 2 hitel mentes házzal, kocsival és vállalkozással. Sajnos elment a baba és volt kedves ismerős aki mondta, hogy jobb is. Vettem egy nagy levegőt és ráhagytam. Bátran vágjatok bele.
2013. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Irigyek a pénzre, nem a szülőségre.
2013. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Irigyek, hogy szépen alakul az életetek, jó a kapcsolatotok, egészséges babátok lesz, nekik pedig van egy rosszul választott férjük/feleségük, akivel már évtizedek óta megkeseredett kapcsolatban élnek, és soha többé nem lehetnek már boldogak igazán. Ez semmi, csak az emberi gonoszság.


Örüljetek egymásnak, és ne halljátok meg a butákat.

2013. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Irigyek a pénzre, a fiatalságra, az "előtted az élet" -státuszra, és ezt az irigységet forgatják át azonnal rosszindulatba és gyűlöletbe. Szánalmasak, és kártékonyak.


Nagyon jól teszed, ha kirakod őket az életedből. Csak olyannal érdemes kapcsolatban maradni, aki - akár rokon, akár nem - jót akar neked, nem pedig rosszat.

2013. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!