Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg zavarja őket, hogy...

Tényleg zavarja őket, hogy szülők leszünk, vagy csak irigyek?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk még, de a saját hitelmentes házunkban élünk, van autónk, páromnak és nekem is munkahelye, plusz én még tanulok. De van megtakarításunk is. A szüleink örülnek a babának, de a szélesebb család nagyon ellenzi, folyton beszólogatnak, hogy kár megtartani,nem lesz mit ennie a gyereknek, meg majd a párom úgyis elhagy aztán nevelhetem egyedül. Eddig nem volt rossz a rokonokkal a kapcsolatunk, de most látni sem bírom őket.
2013. szept. 28. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Irigység és rosszindulat.

De ne foglalkozzatok velük. Sok boldogságot nektek!

2013. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudhatnánk? A legfontosabb infókat hagytad ki a sztoriból: Mióta vagytok együtt? A "párod" ha olyan családcentrikus, hogy gyereket akar, akkor miért a "párod" miért nem a férjed? Az illetőre mennyire lehet számítani a bajban, csajozógép volt-e, tervezett gyerek, vagy csak becsúszott... ez mind-mind sokkal fontosabb, mint hogy mennyi lóvétok van éppen.
2013. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Pont azok a kérdések fogalmazódtak meg bennem, mint a másodikban. Kevés az infó.
2013. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Másodikat kiegészíteném azzal,hogy azért az sem mindegy hogy ezeket megörököltétek vagy megdolgoztatok érte. Elsővel sincs baj, csak lehet aki nem örököl és ti ezt úgy adjátok elő mintha megdolgoztatok volna érte akkor ellenszenvet válthat ki.
2013. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A párom a férjem 2 éve, családcentrikus, a babát terveztük. A házat örökölte a párom (az édesapja meghalt). Bajban abszolút lehet rá számítani, meg mindig.
2013. szept. 28. 18:19
 6/14 A kérdező kommentje:
A házat örökölte a férjem, de teljesen önerőből újítottuk fel, és az pedig nem kevés pénzbe került. Szinte jobban jártunk volna, ha veszünk egy másik házat. Lehet rá irigykedni, hogy örökölt, de abba is bele kellene gondolni, hogy a párom 14 éves volt, mikor apa nélkül maradt, egy immunbeteg anyukával.
2013. szept. 28. 18:22
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem azt mondtam,hogy az örökségre irigyek, hanem ha felvágtok az örökségre.

Mi csak tippelünk.

2013. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem rád értettem, hanem a rokonokra, akik pontosan tudják hogy mi a helyzet.
2013. szept. 28. 18:25
 9/14 Arimateia ***** válasza:
91%

A rokonságnak ugyan vajmi kevés köze van a születendő babához, meg az anyagi helyzetetekhez is. Ha valamelyikhez ők segítettek hozzá, majd akkor lehet belekotyogni.

Én csak simán irigy vagyok rosszindulat nélkül.:)

Sok boldogságot!:)

2013. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Megis miert feltetelezik, h nem lesz mit ennie?

Egyebkent valszeg merhetetlenul irigyek, manapsag keveseknek adatik meg, h sajat, hitelmentes hazban vallaljon gyereket, plusz mindket szulonek legyen meloja. Mi is igy indultunk a gyerekvallalasba, ahhoz kepest mostanra mindketten munkanelkuliek vagyunk, a megelhetesunk keselen tancol, a megtakaritasunkat feleltuk....

Ugyhogy kedves kis hazankban sajnos semmire sincs garancia

2013. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!