Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is "égbe kiáltó...

Szerintetek is "égbe kiáltó bűnt" követtünk el?

Figyelt kérdés
A történet még januárban kezdődött. Akkor házasodtunk össze a most már férjemmel. Kis esküvő, két tanú, mert mi így akartuk. Na azóta a rokonság megőrült. Szegény szüleim hallgatják főleg, hogy "hogyan képzeltük mi ezt", meg " hogy lehet őket semmibe venni"... stb. Nem is sorolom. A lényeg: ma beállított hozzánk a nagynéném és az unokahúgom. Jövetelük célja, hogy közöljék: tekintsük semmisnek a májusra az unokahúgom május végére szóló esküvői meghívóját. Mert ha mi így viselkedtünk, nem érdemlünk mást. Erre a férjem közölte, hogy ok, nincs gond. Na ezen felhúzták magukat, iszonyatos patáliát kezdtek rendezni. párom, még mindig nyugodt hangon közölte, hogy viszont mi szeretnénk visszakapni most azt az összeget, amit még fél éve, pont az esküvőre kért kölcsön az unokahúgom. Erre a reakciót már nem is írom le. Minden voltunk, csak rendes ember nem. A nagynéném visítva mondta, hogy holnap megkapjuk a pénzt. Biztosan csak irigyek vagyunk, hogy Évikének bezzeg tisztességes esküvőt szánnak. erre én, hogy a mi esküvőnk azért volt olyan, amilyen, mert mi így akartuk. És ha ők ezt nem képesek elfogadni, akkor ne akarjanak " tisztességes esküvőt" a mi vagy éppen a szüleim pénzéből rendezni. Tőlük is kértek ugyanis, elég sokat. Most sem tudok napi rendre térni a dolog felett. Másnak is ilyen h.lye a rokonsága, vagy csak minket vert meg ilyennel a sors? Ti mit tettek volna a helyünkben?

2013. febr. 26. 22:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg ilyen sokba kerül egy videós??????

Azért ha az esküvőt ilyen-olyan kölcsönpénzből rendezik és nincs még annyi pénz - vagy nem tudnak még valakitől kölcsönkérni - hogy jusson egy videósra, akkor nagyon felelőtlenek a szervezéssel. Vagy a rokonoktól nászajándékba kérjék ezt, ne étkészletet.


Szerintem ti meg nászajándékba küldhetnétek egy takarót egy szép kártyával, amire rá van írva: Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.

2013. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nincs itt a részetekről égbe kiáltó bűn, a rokonok érdekesek...
2013. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tettétek :) én is ezt tettem volna :) vagy beállítok az esküvőre :) Évike meg addig nyújtózkodjon, amíg a takarója ér. Nekem sem volt videós, mégis férjhez mentem :)
2013. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

tök jó fejek vagytok :D

ha legközelebb jön a néni, azt légyszi vegyétek már fel rejtett kamerával, megnéznénk :D

2013. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2013. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
megvolt már az Évike esküvője, ahol mártírként el kellett tűrnie, hogy nincs videós meg virágdísz? xD
2013. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!