Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy hagyjon végre békén?

Figyelt kérdés
Odakeveredett hozzánk valami idős néni, és most ott lakik velünk a lakásban már pár hete. Szüleimnek valamilyen rokona, fogalmam sincs kinek a kije, nem is számít, lényegtelen. De mióta ott van, hát nekem semmi nyugtom nincsen. Utasítgat, parancsolgat, nem érti meg hogy semmi joga hozzá mert ő nekem nem a szülőm, hanem egy senki. Múltkor bejött balhézni miközben Minecraftoztam a barátaimmal hogy mit képzelek és azonnal kapcsoljam ki a játékot. Hát ultra ciki volt, főleg hanghívásban! Kopogás nélkül beront az ajtómon, rádiót üvölteti reggel, kifürdi a melegvizet, engem meg ha meglát folyton beszól meg utasítgatni akar hogy takarítsak meg tanuljak. Természetesen én ilyet nem csinálok, nekem egy ilyen dologtalan nyomorult ne akarja megmondani hogy mit tegyek! Hogyan lehetne elérni hogy hagyjon fel végre az állandó parancsolgatással, és hogy elmenjen végre innen?

júl. 10. 17:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%

Szóval ő a "dologtalan nyomorult", de te "természetesen" szintén nem csinálsz semmi hasznosat, csak nyomod a hülye gépedet éjjel-nappal.

Ő már idős, valószínűleg végigmelózta az életét. Neked mi a mentséged?

júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

11

Talán az, hogy ő van OTTHON???


Ennyi erővel én is bepofátlankodhatok egy idegen lakásba és utasítgathatom a gyerekeket, mert én többet dolgoztam életemben, mint ők? Hát rohadtul nem.

júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%

Ja, annyira otthon van, hogy azt sem tudja, kivel él már együtt hetek óta...

Na ne röhögtess.

Gondolom a házimunkából is baxik kivenni a részét, csak 0-24 a gép előtt zombul.

Ha annyira otthon van, akkor emelje fel a seggét és csináljon valami hasznosat is. Nem csak jogok vannak ám, hanem kötelezettségek is.

júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

13

A vénasszonynak semmi köze hozzá, hogy a gyerek mit csinál. Ismétlem, én sem megyek idegen otthonba parancsolgat i a gyerekeknek, még akkor sem, ha amúgy pont igazam lenne.


Engem egyszer próbált ugráltatni egy nyanya, amikor épp nálunk vacsorázott. Végigmértem és válaszra sem méltattam. Tudja, hol a helye. Én OTTHON voltam, ő VENDÉGSÉGBEN.

júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

A dologtalan nyomorult gondolom már végigdolgozta az életét.

Te pedig hetek óta élsz vele egy lakásban és arra sem vetted a fáradságot hogy megjegyezd, hogy ki ő. Mert azt nem hiszem, hogy a szüleid nem mondták. Csak te b@sztál odafigyelni. Ha ott lakik gondolom nem egy idevrn.

júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Látom nagyon unalmas a nyári szünet.
júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15%
Nézem a válaszokat és elképedek, hogy nálunk mennyi terhelt, frusztrált, ilyen suttyómagyar ellenségképkomplexusos nyomorék van, aki azonnal a kérdezők ellen forgatja a válaszát. Nem csak itt, szinte az egész gyk-t uralja ez. Én a moderatúra algoritmusaival is nem a csúnya szavakon lovagolnék, hanem az ellenségkomplexusosokon.
júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ok, hány éves vagy?

Ha 18 alatt, akkor gyerek vagy, a szüleid házában laksz az ő fennhatóságuk alatt. Ha jól értem a néni (akiről nem tudod kicsoda, mondjuk ez már itt elég érdekes..) a szüleid döntése értelmében lakik ott. Szóval ő is "otthon van". Egyet tehesz, beszéld ezt meg a szüleiddel.



Ha 18 felett vagy: ideje lenne elgondolkozni, hogy saját utadra lépj.

júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

#12 "Ennyi erővel én is bepofátlankodhatok egy idegen lakásba és utasítgathatom a gyerekeket, mert én többet dolgoztam életemben, mint ők? Hát rohadtul nem."


Azért ne ilyen nagymellénnyel, jó?


A néni ROKON. Te meg ebben az esetben egy IDEGEN vagy.


Egyébként nálam már ezzel a szöveggel elásta magát a kérdező:


"Odakeveredett hozzánk valami idős néni, és most ott lakik velünk a lakásban már pár hete. Szüleimnek valamilyen rokona, fogalmam sincs kinek a kije, nem is számít, lényegtelen. "


Az a baj Öcsi, hogy téged nem is érdekel, hogy ki a néni. Valszeg egy elkényeztetett kis pötsch vagy.


De most megszívtad! :D

júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Na sikerült már kiutálni a szipirtyót?
júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!