Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy hagyjon végre békén?

Figyelt kérdés
Odakeveredett hozzánk valami idős néni, és most ott lakik velünk a lakásban már pár hete. Szüleimnek valamilyen rokona, fogalmam sincs kinek a kije, nem is számít, lényegtelen. De mióta ott van, hát nekem semmi nyugtom nincsen. Utasítgat, parancsolgat, nem érti meg hogy semmi joga hozzá mert ő nekem nem a szülőm, hanem egy senki. Múltkor bejött balhézni miközben Minecraftoztam a barátaimmal hogy mit képzelek és azonnal kapcsoljam ki a játékot. Hát ultra ciki volt, főleg hanghívásban! Kopogás nélkül beront az ajtómon, rádiót üvölteti reggel, kifürdi a melegvizet, engem meg ha meglát folyton beszól meg utasítgatni akar hogy takarítsak meg tanuljak. Természetesen én ilyet nem csinálok, nekem egy ilyen dologtalan nyomorult ne akarja megmondani hogy mit tegyek! Hogyan lehetne elérni hogy hagyjon fel végre az állandó parancsolgatással, és hogy elmenjen végre innen?

júl. 10. 17:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Szigorúan tilos a lakásba venni még rokont is. Nem baj, most megtanuljátok.
júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

"Szigorúan tilos a lakásba venni még rokont is. Nem baj, most megtanuljátok."



Ezzel most senki nem jutott előbbre, mert nem a kérdező fogadta oda, hanem a szülei, a kérdezőnek erre annyi ráhatása van, mint Mári néninek a barackfavirágzásra, nekem az időjárásra.


Kérdező! Zárd be a szobaajtót! Ha vaúzik a vénasszony, akkor kérdezd meg tőle, hogy mikor kértél tőle életvezetési tanácsot?

júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Legyél vele olyan goromba, amilyen csak tudsz. A szüleid bűnt követnek el veled szemben, hogy a nyakadra hoznak egy idegen szipirtyót. Nyugodtan kifejezheted a szüleidnek is a haragodat, lesznek ők még öregek. De kérdezd meg, hogy egyáltalán ki az, és mit keres nálatok, különös, hogy ez téged nem érdekel. Eltartási szerződés és öröklik a lakását? Mert abban lenne még valami ráció.
júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Szüleid fogadták be, neked nincs ráhatásod, hogy ne lakjon ott, maximum a szüleiddel tudsz beszélni. Derítsd ki, hogy milyen rokon, miért fogadták be, mennyi időre. Add tudtukra, hogy zavar. Ha tudod, zárd az ajtót. oké, nyár van, ne tanulj, de a házi munkába szállj be, nem a néni, a szüleid miatt.
júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
beszélj a szüleiddel, hogy ez így nem jó neked
júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
62%
Mond meg az öregnek hogy annak örülhetne hogy befogadtátok egyáltalán, ne túrjon ki a saját házadból Téged.
júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Ott lakik veletek HETEK óta valaki, de neked eddig eszedbe sem jutott, hogy megkérdezd ki is ő, miért van ott és meddig marad...ahham...baromi hihető.
júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szép történet :D


Tnaultatna - pláne nyári szünet közepén :D

júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Hetek óta ott van, de azt se tudod megjegyezni hogy kinek a kije? Nem csak a nyanyánál vannak gondok.
júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

"Utasítgatni akar hogy takarítsak meg tanuljak. Természetesen én ilyet nem csinálok, nekem egy ilyen dologtalan nyomorult ne akarja megmondani hogy mit tegyek".


Azért ezen besírtam. 😅

júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!