Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy hagyjon végre békén?

Figyelt kérdés
Odakeveredett hozzánk valami idős néni, és most ott lakik velünk a lakásban már pár hete. Szüleimnek valamilyen rokona, fogalmam sincs kinek a kije, nem is számít, lényegtelen. De mióta ott van, hát nekem semmi nyugtom nincsen. Utasítgat, parancsolgat, nem érti meg hogy semmi joga hozzá mert ő nekem nem a szülőm, hanem egy senki. Múltkor bejött balhézni miközben Minecraftoztam a barátaimmal hogy mit képzelek és azonnal kapcsoljam ki a játékot. Hát ultra ciki volt, főleg hanghívásban! Kopogás nélkül beront az ajtómon, rádiót üvölteti reggel, kifürdi a melegvizet, engem meg ha meglát folyton beszól meg utasítgatni akar hogy takarítsak meg tanuljak. Természetesen én ilyet nem csinálok, nekem egy ilyen dologtalan nyomorult ne akarja megmondani hogy mit tegyek! Hogyan lehetne elérni hogy hagyjon fel végre az állandó parancsolgatással, és hogy elmenjen végre innen?

júl. 10. 17:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
35%

18

Vendég vagyok minden lakásban, ami nem az otthonom. A saját testvéremhez nem szambázom be, hogy utasítgassam a gyerekeit, mert NINCS HOZZÁ JOOGOM.


Világos?

júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hagyd már, nem bírja felfogni.
júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!