Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vendégségben könnyen elmentek...

Vendégségben könnyen elmentek a "nagydolgotokra" vagy van hozzám hasonlóan olyan, akinek ez nehézséget okoz?

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok ilyen gátlásos, nem tudom, de azért zavaró tud lenni sajnos.


25/n



dec. 13. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Én könnyen elmegyek, de ha nehezedre esik, javaslom a pelenkát
dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Amíg bírom, addig tartom, csak akkor megyek nagydologra vendégségben, ha már nem opció az, hogy hazavigyem vagy hogy egyben hazaérjek. Általában otthon elintézem előtte, hogy ne ott jöjjön rám, 99,999%-ban nem is kell másnál tojnom. De ha mégis, hát... a szükség nagy úr... Ha menni kell, hát menni kell, nincs más opció. Egyébként nem szeretek másnál befüstölni, meg ha esetleg nem szimpi a budi, akkor ráülni is nagyon rossz érzés tud lenni, de ha muszáj akkor muszáj, olyankor nem mérlegel az ember. Inkább ellenőrzött körülmények között jöjjön a kábel (még ha nem is a legoptimálisabbak a feltételek egy ilyen kényes művelet végrehajtásához), mint útközben, szabadon, kontrollálatlanul (és visszafoghatatlanul).

F.

dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ja, meg még nem is beszéltem a hangokról, amikor próbálok különösen diszkrét lenni vendégségben, aztán minden igyekezet ellenére valahogy mégis egyszerre röppen fel egy egész csapatnyi békegalamb, vagy mintha egy háborúban egyszerre dörrenne el az összes ágyú, én meg ülök ott kínomban vérvörös arccal abban bízva, hogy remélem ezt senki nem hallotta... - de közben tudom, hogy igen.

#2

dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

99,99% ban haza hordom. Nem szeretek más wcjére ráülni, cégesre meg pláne nem.

37F

dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Általában hazaviszem. De nem értem hogy miért. Fejben nem érzek semmit hogy gátlásos lennék vagy valami, de egyszerűen még az inger sem jön rám. Ez mindig is így volt. Annó mikor kijártam az általánost és kolis lettem akkor is ilyen voltam. Mindig hazahordtam. Nagyon ritkán volt az ha rámjött de akkor is csak csütörtök este.
dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos, ha 3 napig vagyok távol az otthonomtól, akkor is legtöbbször hazaviszem amit elhoztam otthonról. A kis dolgot elintézem persze idegenben is, de a nagydolgok "befagynak" a távollét idejére.
dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Jelen.
dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmegyek. Ha kell, akkor kell. Mondjuk igyekszem nem hangosan rotyogtatni, de ha véletlen úgy sikerül, akkor sincs semmi.
dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

4+

Én nem a rotyogtatás miatt aggódok, hanem azon mit kapok el. Még kamaszként össze szedtem így valami nyavaját, pedig alapvetően hasonló tisztaág volt ott is, mint náluk. Csak míg ők simán rácsüccsentek a céges wckre is, addig a mi családunkban ez nem volt jellemző. Így pedig könnyű haza hurcolni a bacikat.

dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Bármikor, bárhol. Nem vagyok válogatós, erdőszélén, toitoiban, cégnél, rokonnál, ismerősnél. Mivel rengeteget vagyok úton, az a furcsa ha otthon vagyok.
dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!