Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a kapcsolatot a rokonokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy teljesen. Egyszerűen már elegem lett a pletykákból amik a családban folynak, rólam csak a negatív dolgok kerülnek ki a családból, hála apámnak. Meg akarom szüntetni a kapcsolatot minden rokonommal, de ez kb. lehetetlen, mivel csak 17 éves vagyok. Azért mégiscsak kell rá legyen mód hogy többé senkit se lássak a rokonok közül.. hogyan?

2022. jan. 21. 20:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Uhaa már érkeznek a sértő válaszok.. Már megoldottam a problémát elméletben, majd gyakorlatban is alkalmazom a megoldást, nincs szükségem több válaszra, köszi xd
2022. jan. 21. 23:56
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

Kerdezo, ne aggodjal, nem korulotted forog a vilag.

Nincs kicsit uldozesi maniad? De most komolyan.

Amit peldanak irtal, abban nincs semmi extra. Gondolom a tobbi pletyka is hasonloan komoly dolog lehet.

Azert az ereidet ne vagd fel emiatt :)

2022. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
"Gondolom a tobbi pletyka is hasonloan komoly dolog lehet." Hát szerintem az komolynak számít hogy a pletykák miatt kiderült hogy régebb vagdostam magam.. Meg hogy pszichiáterhez kell járjak és stb. :D
2022. jan. 22. 00:42
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném, ha sorolnád, mik még a pletykák, amik rólad szólnak.


Ki az, aki ezeket visszamondja neked? Mi a véleményed az ilyen emberről?


Biztos, hogy anyukád nem tudna semmit csinálni apukád nélkül? Miért? Nem inkább nem akar?

2022. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ez most egészen más témához kapcsolódik, de elmondom mert kérdezted. Anyám nem tud mit tenni, többször is voltunk albérletbe költözve de mindig vissza kellett jöjjünk apám házába mert ha anyám oda kell kicsessze azt a nem sok pénzét, semerre sem fogunk haladni az életben, márpedig ő le szeretné tenni a sofőrvizsgát, aztán valahogy megvenni egy használt kocsit. Nem emiatt jöttünk vissza, hanem mert apám sírva hívott haza minket hogy hiányzunk, minden rendben lesz ha hazajövünk stb. Aztán persze semmi sem lett rendben mert apám ugyanolyan rosszul bánik velünk mint azelőtt, de anyám többet nem akar albérletbe menni mert sajnálja hogy másnak kell adja azt a pénzt amivel haladhatnánk valamerre.
2022. jan. 22. 13:52
 26/29 A kérdező kommentje:
A pletykás témát itt most lezártam ha nem haragszol meg.
2022. jan. 22. 13:53
 27/29 anonim ***** válasza:
93%

Miért szorul rá apádra anyukád? Nem dolgozik, nincs pénze, amit félre tud tenni? Vannak átmeneti szállások, ahova lehet menni.

Válts iskolát, apádnak semmit ne mondj, rokoni találkozókra ne menj el.

2022. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt szemmel nézve ennek a fele csak hiszti. Kupi van a szobában? Az van nem? Akkor miért sertodsz meg rajta? Rakj rendet. Nem eszik a gyerek. Anyukád csak aggódik érted. Megérted 10 év múlva.

Azoknak akik továbbmondják a bizalmas dolgaidat azoknak ne mondj el ilyeneket.

Abban érték egyet hogy zavaró ha úgy beszélnek rólunk mintha nem lennénk ott. Van erre egy jó megoldás. Ilyenkor szólj hogy hallod amit rólad beszélnek. Ne csak gondold, hanem mond is ki.

2022. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 kovpet ***** válasza:
100%

Szerintem itt sokkal mélyebb problémák vannak mint a rendetlen szoba vagy a pletykás rokonok. Diszfunkcionális, szétesett család, magát vagdosó tini, stb.

Nyilván a fél ország így él, de attól ez még nem normális.

2022. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!