Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a kapcsolatot a rokonokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy teljesen. Egyszerűen már elegem lett a pletykákból amik a családban folynak, rólam csak a negatív dolgok kerülnek ki a családból, hála apámnak. Meg akarom szüntetni a kapcsolatot minden rokonommal, de ez kb. lehetetlen, mivel csak 17 éves vagyok. Azért mégiscsak kell rá legyen mód hogy többé senkit se lássak a rokonok közül.. hogyan?

2022. jan. 21. 20:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
És mit foglalkozol te ezekkel a pletykakkal? Miben befolyasolja az eleted?
2022. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Azzal hogy rosszul esik visszahallani, míg az unokatesóimat csak dícsérik, én vagyok a fekete bárány.
2022. jan. 21. 21:23
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Amennyire tudod, elzárod az infókat apád elől is. Sulis dolgokat mondjuk nem lehet, de azt, hogy kik a barátaid, kivel jársz, mit szeretsz, mit vettél, stb.eltitkolhatod, eldughatod. Aztán amint tudsz, elköltözöl. Addig ignorálod a rokonokat, pl nem válaszolsz, ha kérdeznék, vagy tök értelmetlen válaszokat adsz, vagy válasz helyett kérdezel valami teljesen oda nem illőt.pl:

Ő: Hogy vagy?

Te: Igen.

Ő: Van már barátod?

Te: Hogy van a macskátok?

2022. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
És nagy családi összejövetelen mindenki kétszínkedig, aztán 2 nappal később megint rólam megy a pletyka.
2022. jan. 21. 21:24
 15/29 A kérdező kommentje:
21:23 ez nagyon jó ötlet, köszönöm
2022. jan. 21. 21:25
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélsz velük, ennyi. Én ha jönnek hozzánk általában elmegyek itthonról vagy ki se megyek szobából.
2022. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Itt csak az a gond hogy ugye a családban bizalmas dolgok is elhangzanak, és már komolyan félek itthon is megszólalni apám miatt, mert tudom hogy mindenki mindent tudni fog :/ Anyám ugyanilyen, múltkor hallottam hogy beszélt telefonon mamámmal és épp rólam volt szó hogy nagyon keveset eszek, le vagyok fogyva stb. Nem sokkal később az uncsimnál voltam (akkor még a legjobb barátnőmnek tartottam) ott volt mamám is és mi fent aludtunk az uncsim szobájában, korán reggel volt (azt hitték még alszunk, az uncsim tényleg aludt, én viszont ébren voltam már) hallottam ahogy rólam beszélnek hogy "olyan sovány, azt mondja az anyja hogy nem akar enni, s már nem tudja mit főzzön neki, tönkre van menve miatta egészen" stb.
2022. jan. 21. 21:36
 18/29 A kérdező kommentje:
Amikor így visszahallom ezeket, nagyon megalázónak érzem és legszívesebben odaszolnék nekik hogy "nincs jobb dolgotok mint rólam beszélni??!" vagy durvábban csak persze nem tehetem.
2022. jan. 21. 21:38
 19/29 anonim ***** válasza:
54%
El vagy te telve magadtól elég rendesen.
2022. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%

17-18-as Ebben mi a megalázó? Aggódnak érted, ami ha nem eszel teljesen érthető!

17 éves vagy, a hormonok már nem dúlnak, elővehetnéd a jobbik eszed. Egy 6 éves szintjén gondolkozol, kicsit próbálj az orrodnál tovább látni!

2022. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!