Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a kapcsolatot a rokonokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy teljesen. Egyszerűen már elegem lett a pletykákból amik a családban folynak, rólam csak a negatív dolgok kerülnek ki a családból, hála apámnak. Meg akarom szüntetni a kapcsolatot minden rokonommal, de ez kb. lehetetlen, mivel csak 17 éves vagyok. Azért mégiscsak kell rá legyen mód hogy többé senkit se lássak a rokonok közül.. hogyan?

2022. jan. 21. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Miből szeretnél megélni?
2022. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
Ami a csövön kifér, bunkó módon szólogass be aki csak egyet szól hozzád. Jó a sapkád. Ki nem szarja le? Ilyesmi párbeszédek, pár hónap és nyugtod lesz.
2022. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Elköltözöl, és munkádból saját magad tartod el magad. De 18 éves korod előtt visszavisznek a rendőrök. Csak utána lehet.
2022. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Nincs rá mód. Beszéld meg a szüleiddel, hogy rosszul esik, amit apád csinál.
2022. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Félreértés történt, nem a családtagokkal akarom megszüntetni a kapcsolatot, csak a rokonokkal.
2022. jan. 21. 20:59
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

De hát azt írtad h apad szállítja nekik az infókat...

Vagy hogy ertetted azt h hála neki?

2022. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, mi ebben a nehéz.


A közösségi oldalakon letörlöd őket, a telefonszámukat letiltod, ha jönnek hozzátok, maradsz a szobádban, te meg nem mész hozzájuk.


Milyen extra ötletet vársz?

2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
21:05 Pontosan. Jó lenne vele is megszüntetni a kapcsolatot, viszont az zavar inkább hogy pletykálnak engem a rokonok, igaz hogy apám hibája ez, de vele jelenleg nem tudok mit tenni, hiába anyámmal is ugyanezt teszi és rosszul bánik vele, minden nap veszekedik ok nélkül, anyám mégis rá van szorulva mert nem lenne ahol lakjunk ha elválnának :/
2022. jan. 21. 21:10
 9/29 A kérdező kommentje:
21:08 eddig is ezt tettem, nekik mégis sikerült elérjenek. Volt hogy a szobámban maradtam, nénjém (aki az egyik legpletykásabb) bejött hozzám oda is hogy köszönjön nekem, pusziljon meg (közben a lehető legnagyobb kupi volt a szobámban) aztán visszahallottam a másik nénjémtől hogy (persze nem nekem mondta csak tovább adta mamámnak és én véletlenül pont hallottam) hogy én egész nap ülök a szobámban, rendet nem rakok, semmit nem segítek anyumnak és sajnálják hogy ilyen hitvány gyereke van. Rengeteg pletyka terjed rólam a családban, reggelig is sorolhatnám. Az unokatesóm volt eddig a legjobb barátom, aztán kiderült hogy mindent kifecsegett rólam az anyjának, az továbbadta, így anyám is tud már mindent és az összes anyám felöli rokonom. (Mondjuk ő másoknak is pletykált nem csak a családban) na mindegy.
2022. jan. 21. 21:19
 10/29 A kérdező kommentje:
Nagy a család, anyám felöl sok rokonom van, 5 velem egyidős, az egyikkel egy suliba is járok, szóval gondolhatjátok, mindenki minden sz@rt tud rólam :D
2022. jan. 21. 21:21
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!