Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Külföldön, európán belül élő...

Külföldön, európán belül élő unokához évi 2-3 x megkérni a nagyszülőket hogy látogassák az túlzó kérés?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 08:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

europån belül vonat is lėtezik ami ha nem máv vonatokrol beszėlünk ,akkor tiszta ,gyors ės talán pontosabb mint máv

viszont elvárni nem lehet ,ha nem akkarnak menni akkor marad az ėvi 2x låtogatås .

2020. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom... Igen, nagy kérés. Akár álljátok a költséget, akár nem.
2020. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem elvárható. Ahogy tőled sem lett volna elvárható, hogy ne költözz külföldre... Nyilván megvolt az oka, hogy ott vagy, biztos magasabb eletszinvonalon elhetsz, mint ugyanazokkal a paraméterekkel itthon.

Nem karorvendesbol írom. MI is messzire koltoztunk a családtól. Mert anyagilag sokkal előnyösebb így. Viszont azt is látom, hogy elvesztettem egy olyan hálót, amit itt pénzért sem igazán vehetek meg.

2020. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
69%
Én értem miro beszélsz, mert tudom hogy évi többször hazajárni macerás. Nem tudom hán yévesek de ha kicsi a gyerek akkor úgy méginkább, rámegy az összes szabadságod is. De úgy a így tőlük se várható el mert ha már nem is dolgoznak akkor betegek. Mondjuk évi 1 alkalomra szeritem nem mondanának nemet. 3 sok szeintem is.
2020. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%

Ilyet nem kérünk.


Ha maguktól nem akarnak, én nem eroltetnem.

2020. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
81%

Van, aki egész életében nem szeretett kimozdulni, elvárható-e, hogy nyugdíjas korában váltson?

.

Egészségi állapotuk megengedi-e a hosszú utazást?

.

Ha elvárható, hogy kényelmetlenségek közepette látogassa szeretett unokáját, akkor az is elvárható, hogy unkája szülei - akik közül az egyik az ő gyerekük, meglátogassák őket.

2020. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyiztatni akarod a gyereket, akkor hazaviszed hozzá, nem kirángatod az öreget, mert másnak ott van mint ingyen bébicsősz.
2020. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%

Azért sok szülő van aki igen, kimegy a gyerekeket, unokák át látogatni. Mondjuk évi egyszer. Nem tudom mi a felháborító ebben. Ha az egészségük megengedi és ráérnek akkor miért ne lehetne megkérni őket? Ismerek ilyeneket, még élvezik is higy kirándulhatnak egyet. Aki egyáltalán nem akar kimozdulni otthonról pedig akkor se fog ha éppen az ország másik végén laksz.

De ha csak bébicsősznek akarod őket 3-szor az sok.

2020. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Meghívni, vendégül látni, állni az utazási költségeket, pihenést, kikapcsolódást biztosítani nekik, kedves gesztus, ha amúgy szeretnek utazni. Évi két-három alkalommal hetekre kirendelni őket ingyen babysitternek, nagy kegyesen kifizetve az utazási költségeket, kicsit vagy nem is kicsit undi húzás. Ha mindenképpen szükséges, hogy vigyázzanak pár napot a szünetben az unokákra, és erre hajlandóak is, akkor az unokát tessék vinni hozzájuk. A saját környezetükben könnyebben boldogulnak, kényelmesebb nekik.
2020. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%
Szoval Te is akarod, hogy a Te gyerekeidre vigyazzanak, kerdezo. Oke, ertem. Ingyen dadust akarsz, amellett, hogy fizeted sz utikoltseget es odadobsz valami kajat nekik.
2020. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!