Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom veszíteni a szerelmem...

El fogom veszíteni a szerelmemet? Erőnek erejével megy a kavarás!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája utál engem. Bosszúhadjáratot indított ellenem, már szinte az egész családnak baja van velem. A barátom 10 éves unokahúgát is bevonták a játszmába! A kislány olyanokat hazudik, hogy volt egy lány, akinek tetszett a barátom, de én bekavartam, hogy ne járhassanak. A barátomat a szülei eltiltották tőlem, ismeretlen időre. A barátom azt mondta, ha véglegesen kimondják, hogy nem találkozhatunk, szakít. Tegnap emiatt hatalmas sírógörcsöm volt, nincs étvágyam, nem tudtam aludni sem. Rettegek, hogy emiatt elveszítem a barátomat, hiszen nagyon szeretem, úgy, ahogy még eddig senkit! 8 hónappal fiatalabb nálam, lehet, hogy ez is szúrja a nagymamája szemét. Én kedvesen viselkedtem vele, segítettem a háztartásban elvégezni a feladatokat, és mégis el akar marni a szerelmemtől! Úgy érzem, ha elveszítem ezt a fiút, belehalok. Régóta együtt vagyunk, Ő az első komoly kapcsolatom, és én is neki. Hogyan menthetném meg a kapcsolatunkat? A barátomnak meg van kötve a keze, ha harcolna értem, kitagadná a családja. Mit tegyek? Hogyan menthetem meg a kapcsolatomat? Rettegek, hogy vége lesz...


21/L


2010. júl. 7. 13:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
26%

Nehogy már egy 21 éves pasinak megszabják, hogy kivel járjon! Meg kitagadják?! Ez már rég a XXI. század! Utóljára a '40-es években volt szokás as kitagadás (anyai nagymamám a '40-es évek elején volt fiatal lány, és azért tagadták ki, mert egy nem nemesi származású ember felesége lett). Ne hagyjátok magatokat szétszakítani. A család az egy dolog, de mindennek van egy határa. Barátod álljon a sarkára, és állítsa le ezt az egészet!

Hihetetlen, milyen rosszindulatú emberek vannak!

2010. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
tegnap 19:16-es: miért nem olvasod el a válaszokat meg a kérdezö reakcióit - akkor tudnád, hogy se a kérdezö, se a barátja NEM 21, hanem 15 éves!!!
2010. júl. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

De akkor miért írta ki, hogy 21/L? Nem olvastam végig a többi választ. Általában a saját véleményemet írom le, nem pedig unalmamban válaszolok :)

A srác családja meg akkor is korlátolt. Nem hiszem, hogy nincs v.mi megoldás a helyzetre!

2010. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
07.01 nem hiszem, hogy a válaszoló hibája, ha a kérdező hazudik, ő meg a KÉRDÉSRE válaszol, nem azt bogarászgatja oldalakon át, hogy vajon igaz-e egyáltalán.
2010. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!