Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom veszíteni a szerelmem...

El fogom veszíteni a szerelmemet? Erőnek erejével megy a kavarás!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája utál engem. Bosszúhadjáratot indított ellenem, már szinte az egész családnak baja van velem. A barátom 10 éves unokahúgát is bevonták a játszmába! A kislány olyanokat hazudik, hogy volt egy lány, akinek tetszett a barátom, de én bekavartam, hogy ne járhassanak. A barátomat a szülei eltiltották tőlem, ismeretlen időre. A barátom azt mondta, ha véglegesen kimondják, hogy nem találkozhatunk, szakít. Tegnap emiatt hatalmas sírógörcsöm volt, nincs étvágyam, nem tudtam aludni sem. Rettegek, hogy emiatt elveszítem a barátomat, hiszen nagyon szeretem, úgy, ahogy még eddig senkit! 8 hónappal fiatalabb nálam, lehet, hogy ez is szúrja a nagymamája szemét. Én kedvesen viselkedtem vele, segítettem a háztartásban elvégezni a feladatokat, és mégis el akar marni a szerelmemtől! Úgy érzem, ha elveszítem ezt a fiút, belehalok. Régóta együtt vagyunk, Ő az első komoly kapcsolatom, és én is neki. Hogyan menthetném meg a kapcsolatunkat? A barátomnak meg van kötve a keze, ha harcolna értem, kitagadná a családja. Mit tegyek? Hogyan menthetem meg a kapcsolatomat? Rettegek, hogy vége lesz...


21/L


2010. júl. 7. 13:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az is nagyon jó ötlet, ha neked ennyire fontos ez a kapcsolat, hogy elmentek anyukáddal a nagymamához, és megkérdezitek, hogy mi az ellenvetése. Mondja el, (bár köze nincs hozzá) aztán te ígérd meg neki, hogy rendes kislány leszel, csak engedje meg. Jaj de szánalmasan hangzik. De lehet, hogy ennek a vén banyának ez kell.
2010. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

A barátodnak kell küzdenie, muszáj neki, ha nem lázad fel irányítani fogják, és ahogy leírtad úgy látom hogy hagyja...

Ülj le vele beszélgetni, mert ha ő úgy szeret mint ahogy te őt akkor nem fogja hagyni.

Nem könnyű állandó harcba lenni a szülőkkel, de bele fognak törődni.

Én úgy gondolom, hogy a srác szüleivel is le kénne ülnöd beszélgetni, ha látják azt, hogy te milyen lány vagy tisztességes becsületes akkor nem lesz gond.

A szülöket is befolyásolj a nagymama?

2010. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Igen, a szülőket is befolyásolja sajnos :( Csak nem tudom, hogyan képes rá, amikor eleve ellenezte a házasságukat is, és az esküvőbe sem adott pénzt. Őket is szét akarta szakítani, ahogy engem és az unokáját, mégis őt védik...
2010. júl. 7. 14:11
 14/34 anonim ***** válasza:
Akkor meg küzdjön érted a pasid, ez a dolga beszéljetek erről mindenképp, fel kell nyitnod a szemét
2010. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom azt mondta, ha véglegesen kimondják, hogy nem találkozhatunk, szakít."


Én ennél a mondatnál azt mondtam volna, hogy "ha ennyire szeret és ennyire áll ki mellettem, akkor jobb, ha nem várunk addig. Szia."


Azért ilyen tutyimutyi csávót.. Ugyan már, szex közben anyukája tartja a farkát?

2010. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Hallod azért nem mindegy, hogy 15 és 16, vagy 20 és 21 évesek vagytok-e!!! Melyik igaz?
2010. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Jó, bevallom, hogy én 16 éves vagyok, Ő pedig 15, ezért tudják a nagyszülei, és a szülei könnyen befolyásolni. A tegnapi kérdésem óta több új fejlemény került napvilágra, ezért írtam inkább azt, hogy 21 éves vagyok, hogy ne unjátok a kérdéseimet :D Esetleg ha valaki úgy gondolja közületek, írhat privát levelet is, esetleg kérhet msn címet, ha tud segíteni. Eléggé kétségbe vagyok esve, mert alapjáraton elég szomorú múltam van, amiről a nagyszülők nem tudnak, mert inkább hallgattam róla, hogy objektívebben alkothassanak véleményt rólam. Hagyni akartam, hogy maguktól ismerjenek meg, de félreismertek, és nem gondoltam bele a következményekbe. Most is már minden bajom van, elegem van az egészből, és mégsem tudom, hogy mit tehetnék/tehetnénk. A fiú eddig kiállt mellettem, de most már nem, csak ül, és várja, hogy mit mondanak a szülei. Rettegek, hogy elveszítem, hiszen nagyon szeretem, és úgy hiszem (mások elmondása alapján), hogy egy komoly, szinte felnőtt fejjel gondolkodó lány vagyok, aki könnyen és diplomatikusan képes megoldani a problémáit. De most meg van kötve a kezem - ha szólok egy szót is, minden összeomlik, és elveszítem a fiút. Nem tudom, mit tegyek, mit mondjak.
2010. júl. 7. 14:21
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kislány, ezzel a csávóval nem sokra mész az életben, akármennyire is szereted most. Később majd te is rájössz, hogy mennyire nem férfias jellem, és hogy nem erre van szükséged...
2010. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Kivel jársz te, egy óvodással? Ne haragudj, de jobban is jársz, ha anyunak bólogató Jancsikát, meg az egész elmebeteg pereputtyát elveszíted.
2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Általánosságban kedvesek a szülei, de most, hogy a nagyi bekavart, ellenem fordultak. Az édesanyai ágon levő nagymama kedvel engem, szeretne még többször is látni, sőt, a dédmama is, akit meglátogattunk az öregotthonban. Amíg nem találkoztam az apai nagyszülőkkel, semmi baj nem volt, de hogy egy hetet velük töltöttem, elszabadult a pokol. Szeretem nagyon a fiút, ő az első ember, akinek nyíltan beszélek a múltamról, és így könnyebben tudom feldolgozni is. Kirángatott egy hatalmas szerelmi bánatomból, a családom odavan érte, kedves, komoly fiú. Ha őt elveszítem, nem tudom mi lesz velem. Elég komoly kapcsolat, viszont úgy érzem, nem képes kiállni értem, és ez fáj.
2010. júl. 7. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!