Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire pénztelenség...

Miért van ennyire pénztelenség ebbe az országba?

Figyelt kérdés

Szörnyű hogy hónapok óta nem költök magamra, mert a kaja és az egyéb költségekre elmegy a pénz és mint most is alig van pénzem. Van hogy hónap végén még van.

És az is elviselhetetlen hogy aki 40 éve dolgozik az se kap többet 80-90,000 ft-nál.


2010. júl. 6. 15:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
48%
VÁLSÁG!!!!!Nézz híradót és olvass...
2010. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
én azt utálom, mikor anyu legyint arra rá ha a válságra fogom hogy nincs munkám. Hogy még nem szakmába is, nem én vagyok egyedüli ember aki jelentkezik arra a melóra
2010. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
60%
Az oroszok és a németetek mindent elvittek...
2010. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
No meg a drágalátós politikusaink....
2010. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy teszem fel most mindenki hírtelen annyit keresne mint amerikában, és nem lenne adóssága Mo-nak ez biztos a nagyobb hitelező országoknak lenne bukta lemerem fogadni. tuti jó ha vannak ilyen kis országok akiknek dobhatják a mentőmellényt.
2010. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy nézzek híradót meg olvassak, az a baj hogy mindig ugyanazt mondják és nem azt hogy bármikor is jobb lenne az élet, vagy több lehetőség lenne... mert van munkám, csak keresek havi 70-72.000 ft-ot és az nem elég nagyon semmire se.. nemtudom talán ha havi 150.000ret kapnék talán nem itt írkálnék.
2010. júl. 6. 15:18
 7/43 A kérdező kommentje:

és mellesleg még gyerekem sincs..

A pénzt se szórom..

Tegnap néztem egy bakancsot 16.000 ft-ért és nem vettem meg, mert úgy érzem nem tehetem meg. De igazából mivel magamra nem költök megtehetném hogy megvegyem, azért ennyi járna.Nem?

2010. júl. 6. 15:21
 8/43 anonim ***** válasza:
96%
Na most figyi. Nemtom mi a munkád de ha nem lenne válság akkor sem emelkednek a bérek annyival álltalában, hogy azt mondjuk rá hogy ez már valami. Akárki akármit is mond, felsőfokú végzettséggel előrébb van az ember valamilyen szinten ha azt vesszük figyelembe hogy a fizu is számít.
2010. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
"járni járna, de nem jut"
2010. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
megteheted de én nem vennék bakancsot annyiért. lehet smucignak tűnök de kb hatezret adok egy bakancsért de az bírja is ki két évig. kb ez beszokott jönni. Mondjuk rosszak is egy idő után. de én egy cipőért nem adok ki tízezreket.
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!