Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elköltözök a szüleimtől 18...

Ha elköltözök a szüleimtől 18 éves korom után, akár másik országba, az ő akaratuk ellenére, akkor haza hozathatnak-e a rendőrökkel vagy valamilyen módon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
18 elmúltál, tehát NEM. De ezt remélem te is tudod, csak teszed magad...
2011. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Megteheted, ha lesz rá lehetőséged. Viszont a szüleid is megtehetik, hogy tojnak rád, ha nem jön össze a külföld és minden fillér nélkül kint rekedsz, majd ők lesznek az elsők, akiknek telefonálsz, hogy gáz van...
2011. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem jobb volna a közös megegyezés?
2011. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Az egyik válaszolónak igaza van.gondolj bele mi van ha lelépsz,ugy hogy a szüleid nem szeretnék.majd törtènik valami és a szüleidhez fordulnál segitségért,de ők,nem segitenek.

Valszinüleg öket fogod hibáztatni,hogy milyen szemetek veled.pedig ez nem igy van.azt adják vissza amit kapnak.

De ettöl függetlenül szived joga azt tenni nagykoruságod után amit akarsz.vigyázz nehogy rosszul süljön el.

2011. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
18 éves korodban azt csinálsz, amit akarsz, csak a következményekkel is számolnod kell, felelősséget kell vállalnod a tetteidért. Azt tanácsolom, ne vágj el mindent magad mögött. Én sem kedvelem az összes családtagomat, mégis úgy gondolom, hogy nem érdemes összeveszni velük, jobb a békesség. Én is alig vártam, hogy elmehessek otthonról, úgy volt, hogy utána teszek mindenkire. Történetesen külföldöt választottam. Azóta is itt vagyok külföldön, de nem vágtam el minden szálat.
2011. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha lesznek kapcsolataid drog/rablás akk nem is muszály már a munkahely, mert lesz pénzed

Külföldön persze

2011. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!