Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik országba mennél au...

Melyik országba mennél au pairkedni?

Figyelt kérdés

Most határoztam el, hogy kipróbálom magam 1 évig mint au pair külföldön :) Biztos nagyon jó lesz, most kezdtem el családokat keresgélni, már sok szimpatikusat bejelöltem, és várom a reakciójukat.


Ti melyik országba mennétek? Indoklást is, légyszi!


(Mindenképp Európai országban gondolkozom.)


2011. ápr. 30. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Én Angliába készülök, találtam egy szimpi családot, úgy tűnik én is az vagyok nekik. :)

Volt még lehetőség Svácjra, de mivel csak angolul beszélek nem vállalom be. Bár ott az anyuka bizonygatta, hogy majd járhatok nyelvórára és hamar megtanulom a németet, nem mertem belevágni.

Ügynökségen keresztül próbálkozol?

2011. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha csak európai országban gondolkozol (és angolul tudsz)akkor csak Anglia. Nincs sok lehetőség, abba az országba kell menni, ahol beszéled a nyelvüket. Egyébként én is gondolkoztam rajta, de nem vagyok elég házias. Te hogy vagy ezzel? 20/L
2011. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Francia, Belgium
2011. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Anglia eddig annyira nem vonzott, de tegnap ahogy néztem a királyi esküvőt, egészen megtetszettek a képek amiket Londonról vágtak be :D


Angolul, németül és olaszul tudok, a franciával meg elboldogulok, de én egyébként sem félek a nyelvektől, könnyen tanulom. A nővérem olyan országban volt, ahol egy szót sem beszélt a nyelvből, pár hét alatt már ment neki. Ettől nem félek.


Nem ügynökségen keresztül megyek, magamnak intézem :)


Nem vagyok házias, de meg fogom tanulni! :D

2011. ápr. 30. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
egyébként mennyi idős vagy?
2011. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hu hát így, hogy meg fogod tanulni azért ezt ne hírdesd :D Rossz lenne ha azt hinnék, hogy kapnak egy tapasztalt au pairt aztán kiderül, hogy csak jól hangzott a neve és azért választottad.

Nem kekeckedés félre ne értsd!!!! Csak nagyon sok au pairrel állok kapcsolatban (Svájcból, Angliából, Írországból) és nem egyszer előfordult, hogyha nem hozták az elvárt szintet kirúgták őket. Volt olyan akinek 1 órája volt összecsomagolni. :S Még a másnapot se várta meg a host familyje.

2011. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor továbbállok :)


A megtanuláson annyit értettem, hogy nem vezetek háztartást, soha nem vezettem, de főzni pl. tudok, takarítani szoktam, és nem élek disznóólban. Vasalást pedig nem vállalok, de ezt már előre tisztázom a családdal.


20 éves vagyok.

2011. ápr. 30. 20:21
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen őszinte kommunikációt fogok folytatni a családokkal, nem lenne értelme olyannak kiadni magam, aki nem vagyok. Bízom benne, hogy lesz olyan család, akinek így is megfelelek ;)
2011. ápr. 30. 20:22
 9/16 anonim ***** válasza:

Franciaország, Belgium, Anglia, mert beszélek franciául és angolul.

Olaszország és Hollandia is szóba jöhetne, bár inkább csak álom, mert félek, hogy nem sikerülne megértetnem magam. Hollandul néhány kifejezést tudok (persze szívesen tanulnám a nyelvet), az olasz szókincsem pedig a minimális beszélgetéshez elég csak.

2011. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A célországban lehet a legjobban megtanulni a nyelvet, úgyhogy ha a családnak elég, ha angolul (vagy más nyelven) tudsz, miért ne? :))
2011. ápr. 30. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!