Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen jókislánynak gondol meg strébernek. Csak azért, mert csendes vagyok...

Szeretnék keményebbnek tűnni, mert én nem ilyen jókislány vagyok, anyuci-apuci mintagyereke. Elkezdtem feketével sminkelni, és szúrattam nyelv pc-t. Így valahogy magabiztosabb vagyok. Nektek van tippetek?:D


16/L


2010. júl. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
90%

Hát bocs, de szerintem is hülye vagy egy csöppet.

Ezektől nem fogsz "keményebbnek" látszani, csak az jön le majd rólad, amit a többiek mondanak, hogy önbizalomhiányos vagy.

A nyelv pc-t meg tényleg nem fogja senki sem látni, csak ha beszélsz... -.-

Ha meg feketével sminkelsz akkor az emberek kb 90százaléka azt hiszi majd rólad, hogy emo vagy, és nem normális.

És a fekete, az nem cicás smink... [kivéve ha te a cicás smink alatt azt érted, hogy úgy akarsz kinézni, mint egy koromfekete macska...]

És látom, a fogalmakkal nem vagy tisztában [ráhibázni]-szal ennyit a stréberségről.

Am. meg tanulj rosszul, és majd senki sem hisz strébernek, meg apuci-anyic pici lányának.


ui.: leszarom, hogy "szánalmas embernek" fogsz tartani, mert 1.nem tudod a nevem, szóval ha találkoznánk, nem tudnád, hogy annak tartasz, meg amúgy sem érdekelne, mivel te nekem SENKI sem [ill senki] vagy, engem pedig csak azok véleménye érdekel, akit SZERETEK :)

2010. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok piercingem van és tetkóm, de ettől nem érzem magam keménynek, se önbizalomhiányosnak, nekem ezek tetszenek jól esik, hogy vannak.


Szerintem legyél olyan, ami belülről jön, ne akarj rájátszani, mert az sose sül el jól.

20/L

2010. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!