Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen jókislánynak gondol meg strébernek. Csak azért, mert csendes vagyok...

Szeretnék keményebbnek tűnni, mert én nem ilyen jókislány vagyok, anyuci-apuci mintagyereke. Elkezdtem feketével sminkelni, és szúrattam nyelv pc-t. Így valahogy magabiztosabb vagyok. Nektek van tippetek?:D


16/L


2010. júl. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Nem ruha-kérdés volt.
2010. júl. 5. 19:09
 22/62 A kérdező kommentje:
Ha oltogatsz, indokold is. Akkor majd esetleg magamra veszem, de így csak téged tartalak egy szánalmas embernek. (19:07-esnek szólt)
2010. júl. 5. 19:10
 23/62 anonim ***** válasza:
72%

Kezdj el hasonló külsőt felvenni mint ezek a kislányok

http://www.youtube.com/watch?v=sfMAaYHgkzE&feature=player_em..

2010. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
71%

de ez így pont jó, hogy pl jókislánynak tűnsz meg strébernek, de pl ki van lyuggatva a nyelved (nekem is volt ennyi idősen)


nem kell "keménynek" tűnni, csak meg kell találni a stílusodat, ami úgyis kialakul majd idővel, addig meg ki lehet próbálni midnenfélét, piros hajat meg doc martenst.


aztán majd kialakul, mitől leszel "érdekes", pl mert baromi jól festesz, vagy szabadidődben karatézol vagy falat mászol mit tudom én, és akkor majd érdekesebbnek fognak találni az emberek, ha érdekes dolgaid, gondolataid vannak... szerintem ez jobb, mint a keménység.

2010. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
73%
Az a véleményem,hogy aki felveszi ezt az ,,én vagyok a fasz@ csaj" stílust,holott valójában egy önbizalom hiányos,szerény,és csendes személyiség,az csak erőlködik,és az agyát játssza.Szerintem add önmagát,és alakíts ki magadnak egy sajátos öltözködési,zenei stílust,és életszemléletet,de az ne megbotránkoztató legyen,hanem álljon jól Neked!Mondjuk egy szolid,de csinos ruhában,visszafogott stílussal is kitűnhetsz a többi lány közül,nem muszáj flegmának,vagy nagyszájúnak lenni ehhez.
2010. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

Nem olyannak akarok tűnni, aki mindenkit szétver, meg agresszív idióta.

Csak nem akarom, hogy strébernek nézzenek. Vannak az osztályból páran, akik csak 1-2 órán látlak és "húdeismernek", és ők úgy "ismernek", hogy én milyen stréber vagyok... :S Ez elég rossz, mert egyáltalán nem ez vagyok én... Suliba fáradt vagyok a poénokhoz, a dumákhoz, mindenhez.. :S

2010. júl. 5. 19:17
 27/62 anonim ***** válasza:
82%
szerintem te itt csak provokálsz. semmi nem tetszik. egy öntelt kislány vagy. nem a stéberség a te legnagyobb bajod hanem a nagyképűség.
2010. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
68%
Nem tűnsz csendesnek, elég nagy a szád.:D
2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nagy szám van, de nem szólogatok be, mert hát bármikor visszakaphatom, mert nagyon nem vagyok tökéletes testű... Ésszerű határokon belül van nagy szám..
2010. júl. 5. 19:18
 30/62 anonim ***** válasza:
51%
Add önmagad,bocsi.Amúgy nem muszáj trágárkodni,utálkozni,másokra fújni.Ennyire nem kell eljátszanod,hogy kemény vagy...
2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!