Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen jókislánynak gondol meg strébernek. Csak azért, mert csendes vagyok...

Szeretnék keményebbnek tűnni, mert én nem ilyen jókislány vagyok, anyuci-apuci mintagyereke. Elkezdtem feketével sminkelni, és szúrattam nyelv pc-t. Így valahogy magabiztosabb vagyok. Nektek van tippetek?:D


16/L


2010. júl. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen legyél a suliban is, és Te leszel a legkeményebb.:p
2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

Mert nyáron nem kell 5kor kelni, és 8 órát rohadni a suliba.. :P Most kipihent vagyok, vág az eszem, minden okés :D


Amúgy egyáltalán nem vagyok nagyképű sem öntelt. Miért lennék? Nincs mire :D

2010. júl. 5. 19:19
 33/62 A kérdező kommentje:

Én most vagyok nagyjából önmagam.

Meg tudom védeni magam, tudok oltogatni, be tudok szólni..

ez nem megy ha suli van :S

2010. júl. 5. 19:20
 34/62 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul csak itt nagy a szád. Azért nem mersz élőben beszólogatni, mert nem vagy tökéletes testű?? Akkor itt a probléma, önbizalom hiányos, duci kislány vagy, ennyi.
2010. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt javaslom, hogy olvasd végig, milyen tanácsokat próbáltak adni neked, és te hogy reagáltál rájuk. Szerintem csak bele akarsz kötni mindenkibe, nem kell neked tanács, hogy hogy legyél "kemény", úgy látom, megy ez magadtól is...
2010. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
De, be merek szólni, ha valami nagyon nem tetszik, vagy nekem is beszólnak. De alapból nincs nagy szám, nem vág az agyam ha fáradt vagyok :( Ezért akarom ellensúlyozni ezekkel a dolgokkal.
2010. júl. 5. 19:22
 37/62 anonim ***** válasza:
93%
Egy igazán kemény csaj nem szorul senkire /a szüleire sem!/, nem hallgat senki véleményére, kiáll az igazáért, megdolgozik a pénzéért. A keménységhez azt hiszem még fel kell nőnöd. A látszat néha csal.
2010. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
95%
Valamint a határozottság nem fáradtság kérdése. Ez kifogás.
2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tűnnél magabiztosnak, ha lesz@rnád, hogy mások mit gondolnak, és az lennél, aki vagy.
2010. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
95%
A kemény csak "ütésálló", nem bőg, visszavág szóban és tettben, megvédi a gyengébbeket.
2010. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!