Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen jókislánynak gondol meg strébernek. Csak azért, mert csendes vagyok...

Szeretnék keményebbnek tűnni, mert én nem ilyen jókislány vagyok, anyuci-apuci mintagyereke. Elkezdtem feketével sminkelni, és szúrattam nyelv pc-t. Így valahogy magabiztosabb vagyok. Nektek van tippetek?:D


16/L


2010. júl. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen gyakran vagy fáradt? Szedjél vasat vagy valmilyen más vitamint, mert ez nem normális. Ja, a vastól amúgy még kemény is lehetsz... :D Nem attól vagyunk fáradtak, hogy mikor kelünk, neked még akkor is kellene vágni az eszednek, ha nem aludtál semmit. Ez nem kifogás, te nagyon fiatal vagy még a fáradtsághoz, ja, és nem feltétlenül ilyen hülyeségeken kellene 16 évesen agyalni...
2010. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
de az ^^ ha fáradt vagyok, én sem vagyok "önmagam", mondjuk tegyük hozzá hogy én nem szimplán fáradt vagyok a napi 3 óra alvással, de mindegy, az ellen sztem nem nagyon lehet teni, mert nem külsőről ítélnek meg, hiába vagy szép meg vagány ha nem szól egy szót se, és kb ez egyetlen értelmes válasz amit fél óra után ki tudsz csikarni magadból az a "nemtudom" vagy a "mindegy"...tapasztalat.
2010. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Ha suli van, mindig fáradt vagyok :D Pedig este 9-5ig alszok.

Amúgy szednem kell vasat, mert 1,8 volt a vasam 1-2 hónapja vérvételen. :P

2010. júl. 5. 19:27
 44/62 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ráhibáztam. Szerintem szedj valami multivitamint is, de komolyan. Ártani nem árthat!
2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
Nem hibáztál rá, mert az "jó" vastartalom a szervezetbe 11-nél kezdődik :D Nekem szinte alig van...
2010. júl. 5. 19:29
 46/62 anonim ***** válasza:
Attól hogy sminkeled magad, meg nyelv pc-d van, még ugyanúgy strébernek fognak tartani. Pláne hogy a nyelv pc-t az égvilágon senki se látja. Ha meg mostantól elkezdesz még keménykedni is, akkor igazán furán fognak nézni... Nem lehet csak így megváltozni, hogy én akkor most kemény leszek... És azt sem értem mi a baj ezzel a jó kislány dologgal. Akik a barátaid, úgyis tudják hogy milyen vagy valójában. Nem? A többiek véleménye meg nem értem miért érdekel...?
2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

szerintem nem túl jó, ha ilyen hírtelen és a külsődön váltassz. A többieknek sztem rögtön az jött le, hogy te csak keménynek akarsz látszani, de nem vagy az. Aki kemény, az belül kemény, nem kívül.

16/f

2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

9 től 5 XD jóneked, én hajnal kettőtől 5 ..(egyetem -.-") szóval tudom miről beszélsz. és hidd el, tényleg ezen múlik, talán próbálj előbb aludni menni, bár a 9 nél előbb nekem már abnormálisnak tűnik

20/L

2010. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Szerintem is abnormális lenne 9 előtt :D 11 előtt is az, de hát nem bírok elkészülni 7ig, ha később fekszek... (2 óra készülődés = fogmosás, öltözés, szempillaspirál, bepakolás:D)
2010. júl. 5. 19:32
 50/62 anonim ***** válasza:
dejó:) köszönöm..végre még valaki aki szerint kell ezekre 2 óra *hugg*
2010. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!