Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolaj! Egyelőre keményebb...

Kókuszolaj! Egyelőre keményebb, mint a zsír. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Vettem 1 literes (kg?) kókuszolajat, de keményebb, mint a zsír. Hogy lesz ebből olaj?

Egyébként nagy bánatomra nincs illata.

1520 Ft-ért vettem. Szerintetek megérte?


2011. nov. 5. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiért nagyon megérte,hol vetted?Állitsd az üveget vagy flakont jó meleg vizbe és felolvad.Ha kitudnál belőle venni nagyobb darabot akkor bádog bögrébe teszed és tüzhelyen felmelegited.
2011. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért ekkora mennyiség, akkor gyanítom, hogy nem extra szűz. De attól még lehet jó mondjuk. Én 2000 Ft felett 250 g-ot, általában ehhez hasonló áron adják.

Kemény is fog maradni, mert kb. 25 fok felett kezd csak felolvadni. Mire akarod használni? Én csak a hajvégeimet szoktam bekenni vele, ehhez meg ki szoktam venni egy körömnyit, a tenyeremen szétdörzsölöm és már fel is olvadt. :)

Lehet csak a szűz olajnak van illata, nem tudom. Az enyémnek van, de nem túl erős. És finom is, megenni is nagyon egészséges. :D

2011. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy kis bio boltban vettem. Kis vödörbe volt, de már megoldottuk, betettük a mikróba és felolvadt. Kis krémes dobozokba tettük és úgy a mélyhűtőbe, hogy vissza dermedjen.

Hajvégre fogom kenni, hogy kevésbé töredezzen a hajam :)

2011. nov. 5. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor az nagyon olcsó volt, de szerintem se extra szűz, mert én is 1500 körül vettem 120 ml-t...de attól még jó lehet!:)

Enyém kókusz illatú, bár nem az a bountys...:D de nem is olyat vártam.:)

2012. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!