Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen jókislánynak gondol meg strébernek. Csak azért, mert csendes vagyok...

Szeretnék keményebbnek tűnni, mert én nem ilyen jókislány vagyok, anyuci-apuci mintagyereke. Elkezdtem feketével sminkelni, és szúrattam nyelv pc-t. Így valahogy magabiztosabb vagyok. Nektek van tippetek?:D


16/L


2010. júl. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Igen kell, mert közbe én kb 5x visszaalszok.

Van ébresztőóra állítva: 5, 5:05, 5:10, 5:20, 5:40, 6, 6:20ra állítva suliidőbe.. :D

2010. júl. 5. 19:42
 52/62 anonim ***** válasza:

Sportolj! Akár versenyszerűen is! Önbizalmat, tartást, fegyelmet és nem utolsósorban jó alakot ad!!!! Az idődet is legalább elvenné a sminkeléstől és attól hogy hülye kérdéseket teszel fel..... Ja és nem felületes, mint az összes többi "trükköd"....

A "keménység" belülről jön, nem a kozmetikus lövi a nyelvedbe....meg nem a dm-ben veszed kis tubusban....

Én legalábbis jót nevetek az ilyen keménykedő, stílustalan kislányokon....

2010. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

A dolog ott kezdődik, hogy nem kell mindenki véleményével foglalkozni, csak az arra érdemesekkel. Fogadd el, hogy igenis lesz, aki strébernek tart majd, és manapság a piercingről az átlagnak az jut az eszébe, hogy hülye rocker vagy... bocs, ez az igazság. Tudom, hogy jó lenne, ha mindenki szeretne, engem a család ismer félre, csak mert soha meg sem hallgatnak, csupán rám sütik a maguk téveszméit - erre már csak legyintek. Olykor fáj és lázadozik a lelkem, hogy "Nem, én nem ilyen vagyok" ,de ezt mások úgysem fogják meglátni, ha nem akarják. Az egyetlen, amit tehetsz, ha megérted, hogy az emberek bizony szeretnek másokat megítélni, anélkül, hogy ismernék őket.

Mellesleg a baj ott van, hogy akármennyire is szeretnél keményebbnek tűnni, semmit nem érsz a sminkkel, piercinggel, különböző segédeszközökkel, ha attól te még belül egy ugyanolyan visszahúzódó, csendes kislány leszel.

Az új magabiztosságod is csak addig tart, amíg valaki így is le nem szól - márpedig ez is meg fog történni előbb-vagy utóbb.

Nem keményebbnek kell lenni, hanem kedvesebbnek és barátságosabbnak. Miért vagy visszahúzódó az iskolában? Ha kicsengettek, menj oda a többiekhez beszélgetni, néha nevess órán, valami... nem kell pofátlannak és tiszteletlennek lenni a tanárral, de mások felé légy nyíltabb. Mert az álcák elrejthetnek egy ideig, de mint mondtam, semmit nem érsz, ha ugyanaz maradsz, akit el akarsz rejteni. Belül kell magadon változtatni, nem kívül.

2010. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, leírtam már, hogy én belül ilyen csaj vagyok, nem az a jókislány. Ezek belülről jönnek...
2010. júl. 5. 19:56
 55/62 anonim ***** válasza:

Nem belülről jön. Mert egy "kemény" csaj bizony nem törődik az érdemtelen véleményekkel, nem hagyja magát elnyomni mások által, és főleg magát adja.

A kemény csajon nem kuksolnak némán a suliban, hanem mint mondtam, nyíltak. Még szép, hogy strébernek tartanak, ha meg sem szólalsz egész nap...

2010. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Ha belülről valóban ilyen lennél, az kisugározna és mások is ilyennek látnának. Nem lenne szükséged külsőségekre....

Amúgy olvasd vissza a saját kérdésed....mindent elárul...

"Hogyan TŰNHETNÉK......"

2010. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen vitatkozni. Olyan vagy, amilyen fáradtan is, hisz a legkönnyebb önmagunkat adni. A színjáték az nehezebb. Te csak kemény szeretnél lenni, de azt nem lehet erőltetni.
2010. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
93%
Hát pont azért hibáztam rá, mert azt írtam, hogy szedj vasat, és mint kiderült, vashiányos is vagy. A ráhibáztam azt jelenti, hogy eltaláltam. :)
2010. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Vki itt ezt írta: "A kemény csak "ütésálló", nem bőg, visszavág szóban és tettben, megvédi a gyengébbeket"

És teljesen igaza volt.

Én is mindig fáradt vagyok a suliba. Nincs pc-m és nem sminkelem magam erősen, nem vagyok se plázap*csa se skinhead k*csög, egyéni stílusom van, pont ilyen "ütésálló" vagyok, senki nem kezd ki velem, tudják hogy nem érdemes mer kb leszarom és úgy megvédem magam hogy még ő kér bocsánatot (ésszel) :D

Ne a ruhától meg a sminktől akarj kemény lenni, ha kemény vagy belülről akkor csak helyre kell magadban tenni a dolgokat és akkor kifelé is minden oké lesz.


És különben is mi csináljuk jól, nem tanulunk túl jól és a többiek mégis okosnak gondolnak:)

17L

2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
azért én ezt a fáradtan is olyan vagyot megcáfolnám..ok mondom én beteg vagyok, kéne az alvás, és mégse megy, de ha ettől eltekintünk akkor is én fáradtan olyan vagyok mint aki bepiált, komolyan..szerintem alapjáraton nem ilyen lennék...jók a jegyeim és okos vagyok, de 2 óra alvás után néha még arra se tudok válaszolni mennyi 2+2..szerintem igen is számít milyen fáradt az ember
2010. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!