Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Hogy tűnhetnék keményebb csajnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen jókislánynak gondol meg strébernek. Csak azért, mert csendes vagyok...

Szeretnék keményebbnek tűnni, mert én nem ilyen jókislány vagyok, anyuci-apuci mintagyereke. Elkezdtem feketével sminkelni, és szúrattam nyelv pc-t. Így valahogy magabiztosabb vagyok. Nektek van tippetek?:D


16/L


2010. júl. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

Pedig képzeld, azóta magabiztosabb vagyok ;) Végre nem érzem magam jókislánynak :D

Utálok annak tűnni, én nem olyan vagyok :O

2010. júl. 5. 19:03
 12/62 anonim ***** válasza:
68%

Ne kemény legyél mert azzal elriasztod a pasikat, legyél aranyos, lányos, kedves és magabiztos! Neked egy önbizalomtréningre van szükséged nem pedig keménységre. Nekem is van nyelv pcm, festem magam, mégse érzem magam keménynek, mindenki arról fog megitélni,hogy milyen a kisugárzásod!

16/L

2010. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
64%
azért kérdeztem mit hallgatsz, mert minden stílusnak megvan a maga öltözködési módja, így hogy semmit nem tudunk mit mondjunk? idd le magad, hányjál oda mindenhova, köss bele mindenkibe, vegyél acélbetétes bakancsot, szegecseket, bőrcuccot, napszemüveget.... így kb ennyit lehet mondani, csak semmi értelme nincs mert úgyse ezt akarod :)
2010. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

Önbizalmam csak látszólag van, ez kell ahhoz, hogy normálisan tudjak élni, de belül eddig nem éreztem, hogy esetleg szép lennék, vagy bármi.

És hidd el, elég gáz, ha azt mondják rám egyesek, akik nem ismernek, hogy "stréber", miközbe egyáltalán nem vagyok az, csak suliba csendes...

2010. júl. 5. 19:05
 15/62 A kérdező kommentje:
De most hogy jött ide a zenei stílus? Olvasd el még egyszer a kérdést...
2010. júl. 5. 19:06
 16/62 anonim ***** válasza:
67%
Tudod mit gondolok egy piercinges, sminkelt csajról? Azt, hogy önbizalomhiány miatt ilyenek mögé bújik. Ezzel még ki is írod magadra, hogy önbizalomhiányos vagy. Tudom, hogy az önbizalom nem jön rendelésre, de akinek van, nincs szüksége arra, hogy segédeszközökhöz nyúljon.
2010. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
35%

Stréberség ellen lehet tenni.

Dobd a tűzre a könyveid. (:

2010. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
69%
Te nagyon hülye vagy, bocsáss meg.
2010. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
90%
mert pl discosként nem veszel fel rock-os, rap-es cuccokat, így megelőzhetnénk a felesleges válaszokat, amik úgyse érdekelnének! olvasd el mégegyszer a választ!
2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

Nem égetem el őket, de nem is veszem elő :D Nincs szükségem rá, így is elég sok megmarad bennem :D


Különben ne úgy képzeld el a sminkem, hogy 2 kg alapozó, 1 kg púder, 2 centi vastag fekete csík... Egyszerű, cicás smink, amivel kiemelem a szemem. Eddig egyáltalán nem sminkeltem.

Amúgy nyelv pc nagyon régi álmom volt. :D Tetkót is szeretnék majd, egy olyat, aminek fontos jelentése van számomra, azt se mutogatni akarom...

2010. júl. 5. 19:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!