Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állsz azokkal az emberekk...

Hogy állsz azokkal az emberekkel, akik "értékelik" már-már pontozzák a házatokat?

Figyelt kérdés

Beengedtek egy nálatok jobb modó kedves "ismerőst"/"barátot" és elkezdni neked mondani, hogy nálad milyen jó megoldás ez, de már majdnem ki is mondja, hogy náluk ezerszer jobb!


Más embereknek a házához hasonlítja a tiédet és a sajátját, nem szólja le, de magában elkönyveli.


Jelen esetben ilyen a barátom...:(


2010. júl. 4. 11:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19.27 folyt.:


Ja és az eset után igyekeznék kerülni az olyan helyzeteket, amikor meg szeretne látogatni engem. Meg úgy egyáltalán a kapcsolatot vele. Igaza van annak, aki azt írta, hogy ez nem barát. Örülj neki szerintem, hogy nem a rokonod, azt nehezebb lenne "kizárni" a házból.

2010. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Mi is önerőből, hitel nélkül csinosítgatjuk dehét sajnos nem minden annyira tökéletes. De legalább van egy családi házunk, sokan meg még a panelnak is örülnek.


A barátomék gazadagabbak, úgyhogy ő nem igazán tudja megérteni ezeket a problémákat. Szeretem őt, de túl nagyok az igényei az egyémekhez képest. Pedig igényes lány vagyok.

2010. júl. 9. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!