Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állsz azokkal az emberekk...

Hogy állsz azokkal az emberekkel, akik "értékelik" már-már pontozzák a házatokat?

Figyelt kérdés

Beengedtek egy nálatok jobb modó kedves "ismerőst"/"barátot" és elkezdni neked mondani, hogy nálad milyen jó megoldás ez, de már majdnem ki is mondja, hogy náluk ezerszer jobb!


Más embereknek a házához hasonlítja a tiédet és a sajátját, nem szólja le, de magában elkönyveli.


Jelen esetben ilyen a barátom...:(


2010. júl. 4. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
ez nem barat, mert egy barat nem bantja meg a masikat, olyasmivel, amibol erezhetne anyagi vagy tarsadalmi kulonbseget. ha igaz baratod van, szivesen meglatogat egy satorban is...
2010. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

12:04

Na mindent írtam, csak azt nem, ami a kérdés volt. :) Bocs

Általában nem foglalkozok velük, magamban jól lesajnálom, hogy annyira az anyagiakat nézik, hogy maga az ember, a szemlyiség, és az hogyan lehet vele dolgozni már mellékes. Aztán ha sok ilyen élményem van, összjön a méreg, kisírom magamból, kidühöngöm (mint az előbb) kicsit puffogok, hogy rohadjon meg, úgy könnyű, hogy mindent a szülők adnak..

És spórolunk, de nem a saját lakásra. Megyünk külföldre, amint lehet. Ott sokkal normálisabbak az emberek, mint itt. Ha veszel egy kocsit, akkor pl. átmegy a szomszéd, megdicséri, beszélgettek miért ezt vetted, neki milyen van, tapasztalat stb. Itt? Biztos valamit feketézik, cigarettát csempész...

2010. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést nekem is feltették....mármint a növényeset....én annyit mondtam, h nem akarom, h a gyerek legelje, ill. mindig "kidöglenek".....én tudom mit miért teszek, csinálok ígyúgy a lakásban, gondolom Te is, nyugodtan mond meg a barátodnak a "válaszokat"
2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12:04!


Hát igen, szomorú, hogy ilyen emberek vannak itt..:( Fontosabb a boldogság, mint az, hogy kinek milyen háza van.


Egyébként én is sokat gondolkozom azon, hogy esetleg kinézni külfödre és ott valamibe belekezdeni...

2010. júl. 4. 12:15
 15/22 A kérdező kommentje:
12:14-es igazad van:) Meg fogom neki mondani, hogy most már állítsa le magát egy picit:)
2010. júl. 4. 12:16
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon szégyellném magam, ha valakinek az otthonára ilyen megjegyzést tennék. Nyilván mindenki igyekszik a legtöbbet kihozni, és ha valami nem tökéletes, akkor nem dörgölöm az orra alá. Pedig nem lakunk rossz helyen, sőt állítom, hogy jobb lakás nincs az országban, csak drágább, de abból se sok. Pont ezért nálunk viszont sok ismerős átmegy "önsajnáltató üzemmódba"...
2010. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Na nálunk pont ez a szitu.Kertvárosban lakunk,10 éve vettünk egy lepukkant, romos házat a megtakarított pénzünkből.A párom akkor volt 28 éves, én 24.Mostanra ez a környék lett a legkapósabb a gazdagok körében.Mi mindent a magunk erejéből csináltunk, hitel nélkül.Mostanra van 5 szobánk 140m2-en, de még most sincsen kész.A szomszéd tavaly megvette a telket, mára felhúzta a palotáját, én meg kapom a megjegyzéseket.Ott tartok, hogy már lesz@rom.Ez a miénk, ahogy jön a zsé, úgy tudjuk csinálni, ennyi.Ne foglalkozz velük.
2010. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez megmosolyogtatóan szánalmas :) ne foglalkozz vele, nálunk a szomszédban is volt egy család, akik folyton ilyen jellegű megjegyzéseket tettek mindenkire.....aztán nagyot koppantak, amikor eladták a házukat, és hát elég kevés érdeklődő volt, így kénytelenek voltak odaadni sokkal kevesebbért, mint gondolták.Persze mindenkinek azt mondták, hogy x millióval többért adták el, de később kiderült, hogy ez is kamu volt, és az összeg töredékéért sikerült csak eladniuk :D
2010. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha nálunk megkérdezte miből építem. A válasz egyszerű volt géppisztollyal járok kéregetni.
2010. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Leszarom, felszínes emberekkel nem nagyon foglalkozom. Ha mégis elkezd idegesíteni, megkérem rá szép kulturáltan, hogy állítson magán egy kicsit, mert engem zavar a minősítgetés.
2010. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!