Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
40%

Majd ha a gyerekek nagyobbak lesznek mondjuk felnőttek, akkor lesz meg kulomb beszolása is.

Ha most ezt válaszolta....

Lesz még noje 10 év mulva is...

Aztan olvassátok vissza és akkor nevessetetek a válaszokon.

2019. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a válaszolók hány százalékànak volt már hosszú kapcsolata. Normális esetben nem kényszer a szex, hanem akkor van, amikor mindkét fél akarja. Nonszensz, hogy sokan egyből elhagynàk a másikat, ha nem akarna vagy megváltozna a teste..

Egy hosszú kapcsolatban elkerülhetetlen ez mindkét oldalról.

2019. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
23%

Pontosan utolso csak normálisok kommunikálnak,meg szeretkeznek kölcsönösen nem csak akkor huzzák elő a nőt ha üruteni kell.. Persze h előbb utobb mindkét fél máshol keresi ami otthon hiányos a nő keresi a szeretet tisztelet kedvességet a pasi meg a érzéketlen dugást ezeknél,,és az a intimitás,az nem az ürités..

40N

2019. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!