Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Igen, azóta megbeszéltük, de a tüske még mindig bennem van és lesz is ki tudja meddig.

Tanultam viszont ebből, hogy ezen az oldalon nem szabad semmit megkérdezni, mert rengeteg keserű, boldogtalan ember osztja a rosszabbnál rosszabb tanácsait.

2019. febr. 18. 09:15
 52/63 anonim ***** válasza:
63%

Azért itt megint fenomenálisak a válaszok. Ide nem emberek járnak, hanem állatok. A férfiakról az a kép alakult ki a kis világukban, hogy ha 1 napig nem kapnak nőt, el kell válni, a nőkről meg az, hogyha 1 napig nincsen szolgálatára a férfinak, egy hisztis piicsa. Ezért nem jövök már fel erre az oldalra sokszor, mert ami itt megy, az elképesztő. Valaki kérdez valamit, és akkor egyből meg kell alázni. Mert tényleg ide tartozik, hogy a kérdező a 10 év alatt eddig hányszor utasította vissza. És ha egy fáradt nap után nincs szex, hú, akkor már az a házasság biztos szhar, legalábbis ezt nyomatja ott a sok életkeptelen lecsúszott magyar. Mert itt már normálisan kérdezni SEM lehet.


A kérdésre válaszolva igen, jogosan esik rosszul, de ha egyébként minden rendben van, engedd el. Én is bántottam már meg a párom, de nem gondoltam komolyan.

2019. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
69%

"ha van valami gondunk, hanem megbeszéljük"


Akkor miért is írtad ki ezt a kérdést? Egyik szavad üti a másikat.

2019. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
69%

Ha a hetesnek igaza van, akkor

1. nem érdemes gyereket vállalni.

2. nem érdemes házasodni

3. egyáltalán, a férfiakat messzire el kell kerülni.

4. Igaz minden femináci kritika a férfiakat illetően és ez nagyon szomorú.

Miért?

Én ugyanúgy szerettem a férjemet, amikor felszedett 10 kilót, mint előtte. Amikor idegösszeomálsa és depressziója volt, mellette voltam. Évekig nem volt szex, pedig kívántam, de kibírtam, mert szerettem. (antidepresszáns hatása)

Akkor hagytam ott amikor elkezdett bántó dolgokat mondogatni és más nőket nézegetni még mellettem is. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta is egyedül van, mert nincs aki elviselje. Az a röhej, hogy nem hagytam volna ott, ha nem kezd el bántó dolgokat mondani nekem. Én ugyanis sosem mondtam neki bántó dolgokat, pedig megtehettem volna. Így lett a nagy szerelemből egy nagy semmi.

Ha valaki nem tud úgy szeretni ahogy vagyok, akkor nem érdemel meg. És ez ennyi.


Kérdező, te viszont lehet, hogy túlspilázod a dolgot, ha rég nem volt szex vagy sokszor elutasítod, akkor tényleg érthette úgy, hogy örülj, hogy próbálkozik.

2019. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
56%
Ezt nagyon rossz olvasni, hogy minden férfi egy ilyen szemét kúrógép. De ha sokak szerint ez a valóság, és férfiak sem nagyon tiltakoznak, akkor inkább egyedül maradok, mint hálás spermazsák legyek.
2019. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
67%
Borzasztó milyen válaszok vannak. Ennyi felszínes, csak a külsőségekre hajtó embert úristen. 160 centi 48 kilós, vékony de nagy mellekkel megáldott csaj voltam mikor osszejottunk a férjemmel. Azóta szültem egy gyereket, 60 kiló vagyok, nem kövér hisz ahhoz a 45 kilohoz még jól is jött hogy szedtem fel, van mit fogni rajtam, és hogy ideálisan nézzek ki csak kb 5 kilót kéne leadnom (amin rajta vagyok, edzek, amennyit a gyerek mellett tudok, bikiniszezonra meglesz, és elsősorban magamért teszem, a férjem szerint jól nézek ki, nincs rá szükségem hogy fogják). Szóval nem vagyok elhízott. De érdekes elég ruhástól rámásznom a férjemre máris feláll NEKI (és itt tenném hozzá, bent volt szüléskor, látott mindent...). Ennyit a külsőségekről. Nem minden férfit a szeme és a farka irányít, és van akinek feláll a feleségére azután is hogy SZÜLT. A selejtes alja férfiak azok, akiket ti itt kommentelok olyan szépen leirtatok. Akik elhagyjak/megcsaljak a feleseguket, csak mert hogy mereszeli azt hogy szülés után nem olyan a teste. Vagy hogy nincsen minden egyes nap hancúrozás. Tudjátok ÉRTELMES férfi tudja és el fogadja ezt a tényt. És képes így is szeretni a párját, és képes igyis szeretkezni vele, és nem csalja meg. A többi se nem értelmes, se nem férfi. Sajnos azok kommentelnek ide javarészt akiket ilyen férfinak nem nevezhető lénnyel hozta össze a sors, megalázta, elhagyta, és jön ide picsogni, hogy minden férfi ilyen, a tiéd is! És képtelen elhinni hogy vannak kivételek, csak jól kell választani.
2019. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
9%

10:11

"Ezt nagyon rossz olvasni, hogy minden férfi egy ilyen szemét kúrógép. De ha sokak szerint ez a valóság, és férfiak sem nagyon tiltakoznak, akkor inkább egyedül maradok, mint hálás spermazsák legyek."


A férfiak hiába tiltakoznának, mivel itt a válaszolók 99%-a nő.

Amúgy -az a tapasztalatom-, hogy törlik a kommentjét annak, aki nem szidja itt elég ocsmány módon a férfiakat...

2019. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
81%

Azért elég érdekes hogy először ide írsz ki kérdést egy apróság miatt hogy elszállt a bizalom, mintha legalább megvertek vagy megcsaltak volna, majd amikor neked nem tetsző válaszokat kapsz, akkor hirtelen ti lesztek a mintapár, akiknek valójában nincs is semmi gondja, hiszen ellentétben mindenki mással, kommunikálnak.

Ha megfelelően kommunikálnátok, akkor eszedbe nem jutott volna a gyk-n panaszkodni. Az meg teljesen életszerűtlen hogy megmutattad a férjednek azt, hogy bár névtelenül, de róla panaszkodtál boldog-boldogtalannak, ő pedig nevetett rajta...

2019. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
30%

65ösnek van igaza!


Hisztis p.icsa a kangörcsös férjével...a nagy minta házaspár, de azért ide jön az asszony panaszkodni.:D

Ultragáz! Óvodások jobban hazudnak.

Elején sajnáltalak, de már látom ez troll kérdés vagy ilyen naiv buta vagy.

Bevetted a férjed maszlagát, ő jól megfektetett és most béke van.:DD Kérdező nem érzed az irroniát?!

Sajnos 7esnek van lényegében igaza. És hiába próbáljátok össze vonni a női és férfi tulajdonságokat, ahogy írták már előttem álomvilág!

Talán 1% ilyen, de a maradék 99% nem. A te férjed is pontosan a 99%ban van.

Majd csak figyelj mikor fog "beszólni" legközelebb, de aztán lehetőleg ne itt nyavajogjál!;) Old meg házon belül, hiszen ti vagytok az 1%. Szerinted....:D:D

2019. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2019. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!