Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, én a kisgyerekes időszakban egyszer azt ordítottam a férjemnek, hogy gyűlölöm. Pedig nagyon nem, azóta eltelt 14 év és még mindíg együtt vagyunk. A totális kialvatlanság ezt hozta ki belőlem. Nem véletlen, hogy egyes börtönökben úgy kínoznak, hogy nem hagynak aludni. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy néha borzalas dolgok csúsznak ki az ember száján. Ha ez egyszeri eset, akkor lépj túl rajta
2019. febr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
47%
Én meg azt hittem, hogy valami komoly dolgot követett el a pasi... Istenem...
2019. febr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
22%

7es vagyok, köszi utolsók!:)

Én tudom, majd rájönnek a többiek is...idővel!


Az álomvilágban élők meg majd csodálkoznak ha 80évesen egyedül halnak meg.

2019. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
49%

Majd amikor pár év múlva elhidegülés miatt beadjátok a válást, akkor úgy fogsz erre visszagondolni, hogy itt kezdődött.

Ebben a mondatban bizony benne van, hogy már nem tart vonzónak. Ez nem hogy meghozza a kedvet a szexhez, inkább elveszi. Időről időre eszedbe fog jutni, amikor kezdeményez. Aztán elmarad az orgazmusod, mert ezen kattogsz, hogy nem is téged kíván, csak üríteni akar.


Sok válaszolót nem értek: tényleg akkora tragédia, ha inkább válnak, és egyedül marad? Miért? A másik választása, hogy évtizedekig úgy szexel a férjével, hogy nincs benne érzelem, csak gépies egészségügyi ürítés. Soha többé nem éli át, hogy vággyal nézzen rá egy férfi. Csak szétteszi a lábát, mert házastársi kötelesség, és muszáj, különben vita van és megcsalás. Mondjuk aki így áll a feleségéhez, az lehet, hogy amúgy is meg fogja csalni az első csajjal, aki kötélnek áll, és akit megkíván.


Miért kéne természetesnek venni, hogy házasságban kötelező úgy dugni egymással, hogy nincs hozzá kedve, nincs vágy, csak le kell tudni heti kétszer, mint a nemszeretem házimunkát? Mennyivel jobb így élni, mint egyedül?

2019. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
13%
En is azt mondom,7. valaszolonal az igazsag. annyi kiegeszitessel, h aki ellene puffog, az gondolja meg h o vajonmennyire erzi csabitonak magat ill otthon a parjat.
2019. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
51%

Azt hittem a kezdősor alapján, hogy amikor megnyitom a kérdést, akkor az lesz benne, hogy megvertek, vagy megcsaltak.


Egyébként valóban vannak szituációk, amikor az ember nem gondolkodik, csak kicsusszan a száján az, amit először gondol. Ráadásul úgy, hogy nem is gondolja komolyan, csak a sértettség beszél belőle, s csak vissza akar vágni a másiknak.

De itt az a kérdés is megfordult a fejemben, hogy vajon te hogyan utasíthattad el félálmodban? Lehet a te stílusod, hangszíned provokálta ki a beszólást.

2019. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 Andi80018 ***** válasza:
60%
Szerintem ezt dühében mondta, és túlreagálod. Biztos nem gondolta komolyan, ezért is kért bocsánatot. A fáradságtól amúgy is ingerültebbek az emberek, inkább próbáljatok meg pihenni, kikapcsolódni.
2019. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a kérdést le is egyszerűsíthetjük arra, hogy szeretnéd az életed hátralevő részét egyedül leélni társ nélkül, vagy nem.
2019. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a rengeteg választ. Számomra döbbenet, hogy egyes emberek milyen következtetéseket vonnak le abból, hogy a férjem így megsértett.


Csak néhány a sok rosszindulatú megjegyzésből, túlgondolásból: hisztis vagyok, rendszeresen visszautasítom, nem akarok tőle semmit, csúnya vagyok, anyukás vagyok, váljunk el, kerítsek másik férfit, meg fog csalni, idegileg tropa vagyok, nem tart vonzónak elhízva, aknés fejjel, lógó didkókkal...


Felolvastam ezeket a férjemnek és nagyon jót nevettünk rajta. Nem tudom, ezen az oldalon kik adnak tanácsot, de nyilván nem boldog házasságban és családban élő emberek, mert felfoghatatlan ez a rengeteg rosszindulatú válasz.

Aki pedig azt írta, hogy ezért nem vállal gyereket, mert a teste megváltozik, annak sürgősen pszichológusra lenne szüksége. Aki nem vállal gyereket, annak is megváltozik a teste, ugyanúgy megereszkedik a melle, a bőre, meghízik és még sorolhatnám... Aki nem foglalkozik a külsejével, teljesen mindegy, van-e gyereke, vagy sem, ez nagyon rossz kifogás. Szomorú, hogy sok ember kizárólag a külsőségekről beszél. Szerintük akkor egy idősebb nő, akinek előjöttek a ráncai, nem olyan feszes a teste, már semmit nem ér? Le kell cserélni? Akik így gondolkodnak, biztos, hogy nem voltak még soha igazi, szeretetteljes kapcsolatban senkivel. Nagy küzdelem lehet annak a nőnek az élete, aki folyamatosan azért pedálozik és akar megfelelni, nehogy elhagyják. Szerencsére mi nem szaladunk új partnert keresni, ha van valami gondunk, hanem megbeszéljük és jobban odafigyelünk egymásra. Ha a férjem meghízna, vagy beteg lenne, merevedési gondjai akadnának, soha eszembe nem jutna lecserélni őt, a végtelenségig kitartanék mellette és segíteném. Sok férfi is ugyanígy gondolkodik fordítva, nem igaz, amit néhányan állítanak, hogy a férfiak csak a nemiszervükkel gondolkodnak, némelyiknek van esze és lelke is.

2019. febr. 18. 09:03
 50/63 anonim ***** válasza:
70%

"Szerencsére mi nem szaladunk új partnert keresni, ha van valami gondunk, hanem megbeszéljük és jobban odafigyelünk egymásra."


Ez vicces, közben kiírod, hogy nem tudsz megbocsájtani, mert megbántott, és még a bizalom is elszállt :D

2019. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!