Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
65%

Ezek után én úgy be lennék feszülve szex közben, hogy semmit nem tudna kezdeni velem.


Ilyet én soha nem mondanék, cserébe ugyanezt várom el. Nem kötelezi senki, hogy érjen hozzám.

2019. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
83%
Tedd a szívedre a kezed: az elmúlt 1 hónapban hányszor közeledett feléd? Ebből te hányszor utasítottad vissza és hányszor fordult elő, hogy úgy húztad az időt, hogy ő elaludt, mire mellébújtál? Ha az utóbbi az esetek legalább a felénél előfordult, akkor azért valahol érthető, hogy elszakadt a cérna. Ebben az esetben nem feltétlenül a külsődre értette, amit mondott, hanem arra, hogy örülj, hogy egyáltalán még próbálkozik nálad a sorozatos elutasítások után és mondjuk nem másnál próbálkozik. Kicsit más így a helyzet, nem? Gondold át, és beszéljétek meg. Ő már bocsánatot kért, most rajtad a sor, hogy felnőttként reagálj erre.
2019. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom nem fekszel le vele ,csak nagy ritkán ,azért mondta .
2019. febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
53%

Ó te jó ég, a cím alapján azt hittem hogy megcsalt vagy megütött...

Ez annyira tipikus, a nőnek mindig van valami kifogása hogy miért nem akar szexelni, a férfi meg csak tűrjön egy életen át, de ha véletlenül ki meri fejezni az állandó visszautasításból fakadó csalódottságát, akkor ő a világ szemete.

Sajnálom a férjedet.

30/N

2019. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
32%
Nem minden nő dugo robot,lehet venni guminőt v keresni olyat aki minden nap szét teszi vezénszóra,gondolom itt se volt előjáték semmi jo ideje csak a rakd szét mert különben dugok máshol müsor.. Jobb ennél a vibrátor,vagy a sima szexkapcsolat,ugyis a többi az rizsa, főleg a férfiaknak,de egy idő után már nem akarnak rizsázni a szexrobotjuknak,csak baxni mikor nekik jo.
2019. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
84%

37# szerintem 10 év után tök normális, hogy egy fárasztó, munkával és feladatokkal teli nap után az ember nem igazán vágyik szexre. Nem vagyunk egyformák, lehet valakinek mindig van kedve, de ha néha nincs sem akkora tragédia.

Inkább legyen szerintem kevesebb, de minőségi aktus, mint sok, amikor már azt várja az egyik, hogy mikor lesz már vége, hogy alhasson...

2019. febr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
54%
ennek a 60%-osnak keressen már valaki valamit, mert szerintem már minden baja van...:D:D:D:D:D:D
2019. febr. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 Mickbro válasza:
10%
Ez megbocsájthatatlan, szörnyű, válóok. Válj el! Szerezz egy másik lovagot, aki nem ilyen kőbunkó!
2019. febr. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
29%
hiába pontoztátok le a 7-est, majd idővel rájöttök ,hogy nagyon igaza van.
2019. febr. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
60%

Elolvastam kérdést a férjemnek. Azt mondja a férj is valószínűleg fáradt volt, nem is úgy gondolta, elege volt...

szerinte a nő idegileg tropa, ha ezt nem tudja kezelni, nem tud túllépni rajta.


privát véleményem: Ha bocsánatot kért lépjetek tovább! 7 es keményen fogalmazott, de lehet benne igazság.

2019. febr. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!