Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
34%

18as:


Birka az, aki nem tud mondatokat értelemzni, bár a helyesírásodból is látszik a 8 elemi...


Ha a férje rendszeresen megalázná, verbálisan bántaná egész más helyzet, minthogy türelme fogytán 1x kicsúszott ez a pasi száján...hagyjad már magad!


Kérdező: beszéld meg vele, aztán engedd el a haragot és szopizd le úgy, mint még soha.:)

Hosszú boldog kapcsolat titka.

2019. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarok gonosz lenni, de nagyon érzékenyen reagálsz erre. Valószínűleg azért, mert tudod, hogy lenne valóság alapja annak amit mondott. Gondolom nem vagy elégedett magaddal, nincs elég önbizalmad és ezért reagálsz ennyire hevesen. Nekem is mondott már ilyesmit a párom, hogy inkább örülnék, hogy akar engem valaki. Simán visszakérdeztem, hogy letesztelhetem-e holnap az irodában, hogy mennyire állja meg a helyét a kijelentés. Nyilván nem tesztelhettem le, mert mérnökként 30 pasival vagyok bezárva egész nap. Itt jót nevettünk rajta, hozzábújtam és aludtunk. Persze, nekem 30 alatt gyerek előtt könnyen nagy a szám, de azt akarom kihozni, hogy nem vele van a bajod, hanem magaddal és ezért rá vagy mérges. Engem is azokkal a témákkal lehet kiborítani, amiben nem vagyok elégedett magammal. Messze nem mondott akkora bunkóságot, amiért egy 10 éves házasságot fel kéne bontani. Bocsánatot kért, veled akar lenni, szeret, ne lökd el magadtól. Azon meg kezdj el sürgősen gondolkozni, hogy mitől éreznéd jobban magad. Csomó helyre lehet menni gyerekkel együtt is sportolni, mozdulj ki, vegyél néhány új ruhát. Nem kell semmi drága, néha csak egy új póló, vagy otthoni melegítő, vagy pizsi is annyit dob az ember hangulatán, hogy végre nem bolyhos és kinyúlt. Ha van 20 másodperced, akkor egy szempillaspirált is fel lehet dobni. Ha bármitől jobban éreznéd magad és be tudod illeszteni a napjaidba, akkor csináld. Fiatal vagy még ahhoz, hogy innentől életed végéig utáld a tested.
2019. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
16%
22es: egészséges férfiakról volt szó, nem nagypapákról, 40éves szűzekről és vallási okokból nem sexelőkről.:D
2019. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem rossz napja volt,és ezèrt ingerültebbem reagàlt-de nem szándekosan..Bocsánatot kért- tehát belátta,hogy nem kellett volna. Azért ezt is vedd figyelembe. Szerintem csak simán sértődékeny és így reagálta le... biztosan csinos anyuka vagy. :)
2019. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét, igazatok van, kezdett bedarálni a sok szürke, monoton hétköznap.
2019. febr. 17. 22:19
 26/63 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek vannak néha bunkó beszólásai, amik kicsúsznak a körülmények miatt. Nem kell túlreagálni a dolgot.
2019. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
22%
Én nem bocsátanám meg. Akit szeretünk, annak nem mondunk ilyet; aki meg nem szeret, azzal minek élnék együtt? Szóval én már el is költöznék énszerintem. Csak az a baj, hogy papírotok van róla, hogy házasok vagytok:S
2019. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
22%

*ettől így nem olyan könnyen tudtok elválni, mintha csak felpattansz és mész.


Meg még pl ha közösen felépített ház, az is nehéz lehet. Szal meg még ilyen, hogy akár esetleg visszaköltözni a szülőkhöz.


Én ezen nagyon megsértődtem volna, nem is akartam volna vele többet aludni se talán, hogy mellettem fekszik. Lehet kiköltöztem volna a nappaliba aludni a hálószobából.

2019. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
8%
Utolso ezek hu van papirunk alapuaknál van ez az örülj h hozzád érek müsor mert v máshoz érne rég,v hozzá is ér évek ota csak hát válni nem fognak..
2019. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
0%

"Utolso ezek hu van papirunk alapuaknál van ez az örülj h hozzád érek müsor mert v máshoz érne rég,v hozzá is ér évek ota csak hát válni nem fognak.."


Na hát ezaz!!

2019. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!