Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
68%

Neki is lehet rossz napja. Ennyi erőből ő is megsértődhetne, hogy visszautasítottad. Neki is fájhat, lehet, hogy te meg olyan hangnemben mondtad, ami neki esett rosszul. Vagy talán ez már a sokadig eset volt.

Szerintem eltúlzod, és ettől még nem kell elszállnia a bizalomnak.

Beszéljétek meg.

2019. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
20%
Egy házasságban nagyon sok minden előfordul. Te döntesz.
2019. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
25%
Ez legyen a legnagyobb bajod hercegnő. Lehet, hogy rossz napja volt és indulásból mondta. Azt is írod, hogy bocsánatot kért. Te 10 alatt biztosan 1 alkalommal sem bántottad meg.
2019. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
83%
Ne szálljon el. Szeret téged, téged akar. Tudom, hogy szarul eshetett, amit mondott, de hirtelen jött, ingerült lett, mert kíván téged, és ez a férfiakból furcsa dolgokat tud kihozni. A férfiak ilyenek. Persze ettől nem helyes, amit mondott, de ha bocsánatot kért én nem drámáznék sokáig a dolgon. Maximum megbeszélném, hogy mitől ilyen frusztrált, van-e más problémája, vagy csak a szexuális élet hiánya nyomasztja, és ha igen, ezen hogy segíthetnénk...
2019. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
15%
Nem olvastam a többi választ. Ha te így állsz a dolgokhoz, elég hisztis nő vagy! Valentin napon le is léptem volna mellőle, és válóper. A francnak van türelme kérlelgetni...
2019. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim válasza:
51%
Szerintem bocsájs meg neki. Biztos neki is rosszul esett hogy te se akarsz töle semmit. Ha nagyon bánt gondolj arra hogy lehetne rosszabb vagy beszéld meg vele.
2019. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
19%

Találd ki, hogy mivel tudná jóvá tenni és az követeld meg.

Ha nem lehetséges jóvá tenni, akkor léket kapott a kapcsolat és ez van...

2019. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor egyre jobban megfogalmazódik bennem a gondolat, hogy nincs szükségem gyerekre. Itt az eredménye...
2019. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
45%

Hát, ez nem kicsit volt bunkó dolog tőle. :O

Ezen nem lehet csak úgy túllépni. Sajnos egy ilyen tahó beszólás után nagyon nehéz visszaépíteni a bizalmat, sőt, talán már nem is lehet teljesen. Ha meg is bocsájtasz neki idővel, sosem lesz olyan a kapcsolatotok, mint volt.

2019. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
81%

7:"Minden normális egészséges férfit a farka vezet, amit pedig a szem írányít."


Minden nő érdektelenné válik az olyan férfi iránt, akiről ezt az állítást megtudja.

Nemhogy még teperjen is nála.:DD

2019. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!