Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt egy férjnek...

Meg lehet ezt egy férjnek bocsátani?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, eddig nekem ő volt a nagy Ő, de nagyon megbántott.

Sokat dolgozunk, gyakran fáradtak vagyunk, picik még a gyerekek is.

Közeledett felém egyik este, de már félig aludtam, mondtam, hogy most ne, erre olyan ingerülten mondta, hogy "örülj, hogy egyáltalán hozzádérek", aztán elfordult. Egy világ omlott össze bennem, ilyen még soha nem volt. Másnap kérte a bocsánatot, de nem tudok ezen túllépni. Minden nap elmondja, milyen gyönyörű vagyok, imád, de a bizalmam elszállt.



2019. febr. 17. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
33%

Megbocsátani lehet, de a bizalom már nem jön vissza.

Viszont eszedbe ne jusson egy ilyen tahó miatt még neki is állni teperni, meg jól kinézni a kedvéért. A magad kedvéért igen, aztán keress egy normális, igazi férfit, aki szívesen ér majd hozzád. :) Hogy ezt házasságban élve oldod meg, vagy elválsz, az a te dolgod, de a férjed már nem nagyon kíván, ez egyértelmű, de ettől még megérdemled egy normális férfi társaságát. Csak mert gyerekeid vannak, az nem jelenti azt, hogy kötelességed a férjed bunkóságait elviselni. Állj a sarkadra és keríts valakit, akinek kellesz és aki kedves hozzád. :)

2019. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
89%
Taplóság volt, de azért nem válóok. Részletesen át kell beszélni mindent.
2019. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó kettő jól elvan az álomvilágában!:D
2019. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
25%

Mi az, hogy minden egészséges férfit a farka vezet? Meg mindenféle alaptalan butaságokat ideírni? Mit kell egérből elefántot csinálni? Te kérdező meg...ilyen személyiséggel, ami lerí rólad, én bottal sem nyúlnék hozzád és messziről kerülnélek!


Komolyan írom, egyre jobban megbizonyosodom, hogy ezen az oldalon frusztrált lúzer nők aránya kb. 90%! De komolyan. Elég csak mindig megnézni a pontozást.

2019. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
16%
14: Álomvilág? Nő vagyok és tájékoztattalak a szexuális ösztönrendszerem működéséről.
2019. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
42%

#7 Milyen egy ostoba birka vagy, édesistenem. :'DD

Mit birka, ez már pincsikutyaüzemmód. Hozzám nem akarsz átjönni? Mondjuk legfeljebb egy hétig lennél érdekes, de megnézném, ahogy minden bunkó beszólásom után nekiállsz teperni.

2019. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sok érdekes hozzászólás jött. Igen, 30 felett vagyok, kétszer szültem, de odafigyelek magamra nagyon. Nagyon jó a házasságunk, szép családunk van, de ilyen sértő dolgokat még soha nem mondtunk egymásnak, az önbizalmamat ez nagyon lerombolta. Nem vagyok hisztis, de azért azt megengedem magamnak, hogy egy ilyen megalázó beszólás után megsértődjek. Az túlzás, hogy nem kíván már a férjem, mert naponta közeledik, csak sokszor ő alszik el, mire odakerülne a sor.
2019. febr. 17. 21:27
 18/63 anonim ***** válasza:
29%

17: "nem úgy működik a szerszám, alig áll fel, nincs libidó se kedv."


Ez egy lapon van neked azzal, hogy a nő nem 48 kiló, hanem 58, nem hajadon, hanem asszony.

Tényleg, ha a nő nehezebb és anya, az azonos azzal, hogy nem tud és nem akar szexelni. Értjük, nem kell tovább bizonygatni.

(Egyébként speciális helyzetben vagy, ugyanis én pont olyan vagyok, hogy nem tartok szexinek egy férfit onnantól, hogy apa.:))))

2019. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
15%

Ja és csoda hogy még nem jöttek a "férfi oldja meg magának, verje ki" és hasonló kommentelők.


Mondom mindezt férjezett nőként. NE áltassátok magatokat. Ebből lesz a sok megcsalás, válás, utálat.


A férfinek 3+1 dolog kell:

-munka

-sex

-hobbi

.

.

.

.

.

szerelem.


A többi körítés.

2019. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
90%

21: Ugye tudod, hogy a férfiak nem egyformák?

Dalinak pl. 4 felesége volt, de szüzen halt meg.

Vagy pl. tudom, hogy a nagyszüleim 55 fölött már nem szexeltek, mégis halálukig együtt voltak.

Vagy vannak férfiak, akik cölibátust fogadtak.

Vagy vannak, akik már középkorúak, de szüzek, itt az oldalon is sok ilyen férfi van.

Nekem minden barátom férfi, elég sok van közte, aki csak miután megnősült, akkor szexelt először.

Fentiekre nem igaz a definíciód.

2019. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!