Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtak nyaralni a barátom...

Elhívtak nyaralni a barátom szülei, nincs pénzem, de azt mondták, hogy fizetik. Nem gáz ez így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok (igen, biszex vagyok, és egy fiúval vagyok együtt régóta, lehet fújogni nem érdekel :P), és a barátom augusztus közepén megy a szüleivel nyaralni Olaszországba. És mondták, hogy menjek én is (a szülei tudnak rólunk, de tök jó fejek, jóban vagyok velük). Rohadt szívesen mennék, én még sosem voltam külföldön, de az a baj h mi elég szarul állunk anyagilag és nekem nincs rá pénzem :/ De melózok nyáron szal valamennyi lesz, és végül azt mondták a szülei, hogy adok, amennyit tudok, a többit meg ők kifizetik. De én utálom az ilyet sose engedtem senkinek h pénzt adjon ettől olyan koldusnak érzem magam :S Most ez tényleg gáz vagy csak én parázom túl? Mert ők meg nem értik ez miért baj nekem de tök megalázó :S Mindig össze tudtam valahonnan szedni amikor pénz kellett. Ti elmennétek?
2010. jún. 29. 18:47
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen MINDEN választ, meggyőztetek, majd utólag max. megadom nekik a pénzt.


A b*zizás is vélemény, én elfogadom hogy pár embernek ez nem tetszik, nem baj. Csak hogy reagáljak egy valamire: az apja persze nem örült, amikor megtudta de elfogadta. És örül neki hogy a fia boldog. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.

2010. jún. 29. 19:54
 32/35 anonim ***** válasza:

nem bírom a homárokat túlzottan, de ha mondjuk úgy nézzük, hogy ez egy kapcsolat (eltekintve attól, h fiú vagy és a párod is fiú) és aszülei ennyire rendesek, akkor menj.

próbálj meg minél több pénzzel hozzájárulni, hogy ne nézzenek élősködőnek.

2010. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
ÉN nem mennék.Nagyon nehezen fogadok el szívességet bárkitől, anyóstól apóstól főleg nem. Ha úgy érzed, hogy szívből szeretettel hívnak, akkor menj.
2010. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Amúgy 19:18nak küldtem privit :P
2010. jún. 29. 23:54
 35/35 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok/voltam. De nekem a legjobb barátnőm szülei ajánlották fel hogy elmenjek velük Törökországba, a török riviérára. A szálloda egy kis töredékét kellett volna fizetnem, a többit nem. De én úgy döntöttem hogy nem megyek, kibírtuk volna fizetni de akkor a családomnak nagyon nagyon meg kellett volna húznia magát és én nem akartam hogy ők rosszul érezzék magukat:( talán ha lesz másik alkalom:)
2010. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!