Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtak nyaralni a barátom...

Elhívtak nyaralni a barátom szülei, nincs pénzem, de azt mondták, hogy fizetik. Nem gáz ez így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok (igen, biszex vagyok, és egy fiúval vagyok együtt régóta, lehet fújogni nem érdekel :P), és a barátom augusztus közepén megy a szüleivel nyaralni Olaszországba. És mondták, hogy menjek én is (a szülei tudnak rólunk, de tök jó fejek, jóban vagyok velük). Rohadt szívesen mennék, én még sosem voltam külföldön, de az a baj h mi elég szarul állunk anyagilag és nekem nincs rá pénzem :/ De melózok nyáron szal valamennyi lesz, és végül azt mondták a szülei, hogy adok, amennyit tudok, a többit meg ők kifizetik. De én utálom az ilyet sose engedtem senkinek h pénzt adjon ettől olyan koldusnak érzem magam :S Most ez tényleg gáz vagy csak én parázom túl? Mert ők meg nem értik ez miért baj nekem de tök megalázó :S Mindig össze tudtam valahonnan szedni amikor pénz kellett. Ti elmennétek?
2010. jún. 29. 18:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is menj el velük! Aranyosak a szülei, hogy felajánlották. Ha nagyon zavar téged az anyagi része, majd megadod nekik később.
2010. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem már megvagy győzva...

De azta, de édes...:D

Biztos tők szeretitek egymást a barátoddal, és hogy a szülei is elfogadnak, az tőkjó..:D!

Esetleg ha van kedved akkor írj magatokról, hogyan jöttetek össze, vannak e vitáitok, milyenek vagytok együtt, esestleg egy konkrét dolgot is elmesélhetnél stb. :D Akár privit is írhatnál.

De én nagyon kiváncsi vagyok! :D:D Köszi!

És jó nyaralást meg remélem örökké szeretni fogjátok egymást..:D

2010. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
86%
csak röviden,menj.
2010. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%
19:18-as, attól, hogy a kérdező meleg, te rögtön úgy gondolod, hogy szeretné, ha valaki más a magánélete legapróbb részletein csámcsogna? Mert olyan "de ari"... hm... Szerintem a nemi identitása a magánügye, nem rád tartozik.
2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%

Menj nyugodtan!

A szülei azért mondták mert szeretnék hogy ott legyél!

És látják hogy jól meg vagytok a fiával és ő se unatkozik szóval csak bátran!

2010. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%
Menj nyugodtan, ha probléma lennél nekik, nem ajánlották volna fel. Kint esetleg hívd meg őket egy kávézóba, vagy fagyizni, vagy egy olcsóbb ebédre a hálád jeléül. Biztos örülnének neki.
2010. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
10%
a szülei tudják h mivan köztetek ?:S:S:S vagy kispajtinak teteted magad ???
2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
10%
fujj bazzmeg... else tudom képzelni hogy az apja aki gondolom egy férfit akart és erre a fia bu*i és ezt még tetözi hogy végig nézi....nem hiszem el hogy saját magától kedvességböl hivott el...
2010. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
76%

menj, és érezd jól magad!!:-))))

mi a "tehetősebb" réteg közé tartozunk, és mi is el szoktuk hívni a barátomat nyaralni, és nem engedünk nki semmitse fizetni max. 1 apróságot, és soha nem csinálunk belőle ügyet, már ő se.

szép nyarat!!:-D

2010. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
80%
Menj el velük. Én is voltam már így a barátom családjával, tudták, hogy nincs egy fillérem sem, de azt is, hogy a barátom csak akkor érezné magát igazán jól, ha ott lennék. Nem volt belőle semmi probléma.
2010. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!