Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtak nyaralni a barátom...

Elhívtak nyaralni a barátom szülei, nincs pénzem, de azt mondták, hogy fizetik. Nem gáz ez így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok (igen, biszex vagyok, és egy fiúval vagyok együtt régóta, lehet fújogni nem érdekel :P), és a barátom augusztus közepén megy a szüleivel nyaralni Olaszországba. És mondták, hogy menjek én is (a szülei tudnak rólunk, de tök jó fejek, jóban vagyok velük). Rohadt szívesen mennék, én még sosem voltam külföldön, de az a baj h mi elég szarul állunk anyagilag és nekem nincs rá pénzem :/ De melózok nyáron szal valamennyi lesz, és végül azt mondták a szülei, hogy adok, amennyit tudok, a többit meg ők kifizetik. De én utálom az ilyet sose engedtem senkinek h pénzt adjon ettől olyan koldusnak érzem magam :S Most ez tényleg gáz vagy csak én parázom túl? Mert ők meg nem értik ez miért baj nekem de tök megalázó :S Mindig össze tudtam valahonnan szedni amikor pénz kellett. Ti elmennétek?
2010. jún. 29. 18:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha magunkból indulok ki, akkor azt mondom, hogy menj el. Mi is vittük nyaralni már a barátomat, úgy hogy neki csak a strand belépőjét kellett fizetni. Ugyanis a benzin a kocsiba ugyan annyiba kerül, akkor is ha 3an és akkor is ha 4en ülünk benne. Mi aparman házba mentünk ahol szintén mindegy volt, hogy hány fő lakik benne, ugyanannyiba került. Ha meg az ember már főz, akkor jut annak plusz egy embernek is kaja. 21 L
2010. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
74%

18:58-asnak!

Ne tagadd meg önmagad!!!

2010. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj el. Ha jó fejek a szülei, és még egy kicsit fizetsz is, akkor semmi gáz nincsen, hiszen ők hívtak meg. Azzal sértenéd meg őket, ha nem mennél. Remélem jól fogsz szórakozni. ;) (Az utolsó kis csicskával meg ne törődj, egy megkeseredett ember lehet)
2010. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
47%
Off: de ha már bisex vagy, akkor miért nem inkább lánnyal jössz össze? :S
2010. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó alatt a 18:58-asraondoltam. :$
2010. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
98%
anyám. nem a szexuális identitása a téma, hanem a kérdés... menj nyugodtan, szerintem nem fogják hagyni, hogy beleadj, de illik megkérdezni és felajánlani, amennyit tudsz. érezd jól magad:)
2010. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Igen, ők is ezt mondják hogy 4 ember nem kerül sokkal többe, mint 3. Akkor valszeg én parázom túl, csak én nem szeretek pénzt kérni.


19:04 Ha megtalálod a 100%-ban Igazit, te utána keresnél inkább mást csak azért, mert azt várják el tőled? =)

2010. jún. 29. 19:08
 18/35 Tila_Tequila ***** válasza:
91%

Amennyit tudsz, fizess ki.

Érezzétek jól magatokat :)

Olaszország nagyon szép, jó hely. :) Merrefelé mentek?

2010. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menjél, adj bele amennyit tudsz és érezd magad jól!:) De arra azért gondolj, hogy legyen nálad némi költőpénz, mert sok szép dolog van Olaszországban. :) És én biztos tennék csinálnék valamit, ami anyagilag nem megterhelő, de pl.te készítetted és örülnének neki. Ha olyanok akik értékelik az ilyet.
2010. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Huhh vhova az északi részre. Pedig mondták a várost is de azt már nem tudom :D
2010. jún. 29. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!