Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtak nyaralni a barátom...

Elhívtak nyaralni a barátom szülei, nincs pénzem, de azt mondták, hogy fizetik. Nem gáz ez így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok (igen, biszex vagyok, és egy fiúval vagyok együtt régóta, lehet fújogni nem érdekel :P), és a barátom augusztus közepén megy a szüleivel nyaralni Olaszországba. És mondták, hogy menjek én is (a szülei tudnak rólunk, de tök jó fejek, jóban vagyok velük). Rohadt szívesen mennék, én még sosem voltam külföldön, de az a baj h mi elég szarul állunk anyagilag és nekem nincs rá pénzem :/ De melózok nyáron szal valamennyi lesz, és végül azt mondták a szülei, hogy adok, amennyit tudok, a többit meg ők kifizetik. De én utálom az ilyet sose engedtem senkinek h pénzt adjon ettől olyan koldusnak érzem magam :S Most ez tényleg gáz vagy csak én parázom túl? Mert ők meg nem értik ez miért baj nekem de tök megalázó :S Mindig össze tudtam valahonnan szedni amikor pénz kellett. Ti elmennétek?
2010. jún. 29. 18:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
nem gáz, de amennyit tudsz, azt fizesd ki ;)
2010. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ők örülnének ha mennél és szívesen kifizetik neked a hiányzó összeges, fogadd el a kedvességüket és menj!!!
2010. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj, úgyis látják,h dolgozol,igyekszel, arról senki sem tehet, ha csóró. Én is az vagyok sajna:(
2010. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Én elmennék. Örülnék, hogy elfogadnak, befogadtak a családba.
2010. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
19%
Amellett hogy pénz nélkül nyaralsz,még bele is kell nézned szegény apja szemébe,aki tudja hogy a fiát furulyáztatod és megdugod.Vérciki,inkább maradj otthon,és verd ki.
2010. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

szerintem megtehetik, hogy fizessék a te részedet, és ezért ajánlották fel. És ha már felajánlották akkor szívesen tették. Nyugodtan fogadd el, azért ne legyen kaviár a reggelid:)

ha majd én is megtehetem biztosan elviszem nyaralni a gyermekem párját.

Érezzétek jól magatokat!

23L

2010. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez egy nagyon kedves dolog tőlük.

Ha téged zavar akkor úgy is megbeszélheted velük, hogy részletekben majd visszaadod amikor van pénzed. Ez elég jónak tűnik, hogy te nyugodt szível elmenj s ők is látják nem lehúzni akarod őket. (amúgy se hiszem, hogy ilyet gondolnának mivel maguk ajánlották fel)

2010. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkoztam hogy úgyse nyugszok amíg utólag nem adom meg :D
2010. jún. 29. 18:57
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi offolok,de nagyon jó "anyósra meg apósra" találtál,de ariiiik :D:)))))
2010. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
Hát le a kalappal a szülei előtt...(nem a pénz miatt)
2010. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!