Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így fair? Így helyesen...

Ez így fair? Így helyesen csinálnám a barátommal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja odaköltöztem a barátomhoz (neki van lakása) és dolgozik, én diákmunkán élek. Főiskolás vagyok.

Én végzem az összes munkát az otthonában, ő semmit.Nagyon trehány, lusta. Ezt sajnos szomorúan vettem észre:((

Csak annyi amit ő is csinál, hogy autóval közösen megyünk vásárolni (vegyesen fizetjük).


Most kitalálta hogy szálljak be a számla felébe. De én nem akarok a számlába befizetni, mert nem maradna semmi pénzem, és ezt mondtam is neki.


Nem tudom, hogy mi legyen. Ő eddig is fizette a számlákat (én nem pazarlok) de ha azt vesszük van egy ingyen bejárónője. Szerintetek így fair ha ezt mondom neki?

21/L


2010. jún. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

"Na persze hallottam már olyat tőle, hogy takarítok én, ő meg ad nekem érte szexet..."


Ezek szerint a barátod egy hímringyó, akinek "fizetnek" a szexért. Háááát.... ez elég szánalmas duma és viccnek is nagyon gyenge. Úgy tűnik, picit öntelt ez a srác, végtelenül el van szállva magától.

2010. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Nem értem titeket mi tart össze? most őszintén ,mert az egész sztorit és az összes hozzszólásodat összevetve teljesen felesleges rabolnotok egymás idejét
2010. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:

Igen hímringyó:D:D

Én is ezt mondtam neki, hogy mi vagy te egy selyemringyó?

Igen, öntelt egy kicsit.

egyszer azt is mondta, hogy csak akkor vesz el egy nőt feleségül, ha az gazdag. :S Én nem vagyok gazdag:(

2010. júl. 9. 15:51
 64/67 anonim ***** válasza:
0%

komolyan mondom, szállj magadba, és gondolkozz el azon, amiket ide írtál, meg azon is h. biztos jól cselekszel-e.

sajnálom szegény párod, kibeszéled, bemocskolod itt ország világ eltt, mikor két ismétlem

2010. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%

két ember van egy kapcsolatban, bocsi lemaradt, sajnállak tényleg!

azt hiszem nem vagy te még 21!vagy tévedek, vagy ha mégis nagyon éretlen vagy, és az meg viszont sajnálni való...

2010. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
13:17 igen, lehet hogy éretlen vagyok, mert egy érett komoly nő szóba sem állt volna vele.
2010. júl. 12. 17:52
 67/67 anonim ***** válasza:
Mi lett a párkapcsolat vége így hat év elteltével? Mi történt veled? :)
2016. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!