Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így fair? Így helyesen...

Ez így fair? Így helyesen csinálnám a barátommal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja odaköltöztem a barátomhoz (neki van lakása) és dolgozik, én diákmunkán élek. Főiskolás vagyok.

Én végzem az összes munkát az otthonában, ő semmit.Nagyon trehány, lusta. Ezt sajnos szomorúan vettem észre:((

Csak annyi amit ő is csinál, hogy autóval közösen megyünk vásárolni (vegyesen fizetjük).


Most kitalálta hogy szálljak be a számla felébe. De én nem akarok a számlába befizetni, mert nem maradna semmi pénzem, és ezt mondtam is neki.


Nem tudom, hogy mi legyen. Ő eddig is fizette a számlákat (én nem pazarlok) de ha azt vesszük van egy ingyen bejárónője. Szerintetek így fair ha ezt mondom neki?

21/L


2010. jún. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Na végre 3 lány aki normálisan válaszolt!


A normális válaszokat miért pontoztátok le?

20L, 30N, 26L az utóbbiak közül!

Nagyon úgy gondoljátok ezeket mint én!


Tudom hogy hibát követtem el, mert hozzáköltöztem, DE Ő RAGASZKODOTT HOZZÁ!

Méghozzá tudta hogy nem vagyok pénzben elárasztva.

Gondolom egy idióta birka cseléd kellett neki, aki majd "kitartja", mindennel ellátja.

Nyugi, pénzt így is úgy keresne, de nem kell neki megszakadnia.


Én alapjában véve nem szeretem ha egy pasi ki akar használni. Márpedig ő ingyen munkást akart. Mert lusta takarítani, mosni...stb.

És nagyon ki volt akadva, amikor bejelentettem, hogy költözök! Akkor ki fog rá gondoskodni?

Hát megmondtam neki, hogy fizessen egy bejárónőt:P


De mivel szexben tényleg jó, ezért találkozhatunk mint eddig:D

Erre kiakadt hogy egy kapcsolat nem csak du*gásból áll!

Ha nem maradok nála, akkor szex sem lesz! Ezt mondta.

Vagyis meglettem zsarolva.

2010. júl. 6. 20:41
 52/67 anonim ***** válasza:
50%
Nah, tudod ezek után ki állna szóba vele. Még te örüljél hogy hajlandó lefeküdni veled? Anyám borogass! :S Hajtsd el a p*csába, had főjjön csak a saját levében!
2010. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
25%
hát gratulálok mert a nők szégyene vagy, mi az hogy szexben jó ezért találkoznál még vele,kicsit sem vagy szerelmes undorító
2010. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
0%

gondolom most rettentő büszke vagy magadra...!?

pffff

2010. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Örülök, hogy tetszett, amit írtam, a lepontozáson mondjuk én is meglepődtem....

Mindegy, ezen az oldalon nem a kérdező dönt, hogy hasznos e számára a válasz.


Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy a nők szégyene vagy, meg hasonlók.

Egy kapcsolat alapból sem erről szól már a mai világban szerintem, hogy a férfi melózik, a nő meg házimunkát végez, este egy kis szex és el van intézve.

Manapság a nő is dolgozik, és a férfi is végez házimunkát!

Egy normális kapcsolatban ezt meg is lehet beszélni.

Ahogy azt is, hogy ki mennyivel és hogyan száll be a költségekbe. Mivel ő ragaszkodott, hogy költözz hozzá, úgy, hogy nem tudsz belefizetni a rezsibe, nem értem miért cirkuszolt a pénzért?

Mond el nekem, eddig miből állt a kapcsolatotok, ha most így felháborodott az ajánlatodon?


"De mivel szexben tényleg jó, ezért találkozhatunk mint eddig:D "


"Erre kiakadt hogy egy kapcsolat nem csak du*gásból áll! "


Eljártatok néha moziba? Sétálni? Romantikus vacsora? Vagy csak otthon beszélgetés egy pohár ital mellett?

Most kell kiszállnod ebből a kapcsolatból. Nem rosszindulatból írom, de neki tényleg bejárónőre van szüksége, egy olyanra, akinek természetben is fizethet...

Minden jót neked és fel a fejjel! :)


30/N

2010. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is örülök, hogy tetszett amit írtunk neked. Ahogy olvastam (a talán utolsó) kommentedet, pontosan ugyanezeket akartam leírni neked, mint 30/N. :) Ne maradj egy ilyen kapcsolatban, amilyen ez, neki nagyon kényelmes volt, hogy mindent megcsináltál rá. Ezért is akarta, hogy odaköltözz, gondolta így megoldódnak a házimunkával való szenvedései. Nagyon sok pasi el se tudja képzelni, hogy ő mosogasson meg hasonlók. Itt van példának a szomszéd srác. Társasházban lakunk, és amikor a srácnak elköltözött a barátnője, a srác fogta, vett egy zacskó könyékig érő gumikesztyűt, hogy ő csak abban hajlandó mosogatni. Aztán meg gondolt egyet, és bevásárolt papír meg műanyag tányérokból, poharakból, evőeszközökből, és azokat használta, mondván azt el tudja dobni és nincs mosatlan. Most komolyan, normális az ilyen? Ennyire finnyás legyen egy majd' 30 éves férfi? Nevetséges. Na mindegy. Még jó hogy az én vőlegényem egy kicsit rendmániás, nem mondom, hogy mindig a legnagyobb rend van, de nem szereti se a kupit se a koszt. És én is ilyen vagyok. Úgyhogy ha hétköznap nem is jut idő teljesen összepakolni, hétvégén szépen ketten nekiállunk és "nagytakarítást" csinálunk. :)

Ne bánkódj emiatt a pasi miatt, elhiszem, hogy ezeken kívül szereted, nekem is nehezemre esne elhagyni a páromat ha most azt mondaná, hogy fizessek. Én se tudom mit tennék, mert nekem nagy kínok árán sikerült ideköltöznöm (anyuval kellett háborúznom) és nem szívesen mennék vissza. Hátha most elgondolkozna egy kicsit, így, hogy megtetted ezt a lépést. Ez csak rajta múlik, bár nem tudom, hogy te ezek után visszaköltöznél-e hozzá. :)

20/L

2010. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
76%
A nők szégyene azért mert mondjuk szereti a szexet? Persze egy férfinál ez is természetes, a nő takarítson, mosson, főzzön, dolgozzon, tanuljon, és még a szexet se élvezze... Normálisak vagytok ti? Ha a pasi "kihasználja", miért ne tenné ő is ugyanezt? Egy ilyen felfogású férfi nem is való másra, szerelemre legalábbis biztosan nem.
2010. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
0%
azta, milyen furcsa, ha igazán szeretnéd őt, és ő téged, ez az egész nem lenne probkléma, most komolyan ő azért akar téged, mert eltartod(nem NYAGILAG) NEKED MEG AZÉRT KELL, MERT JÓ VELE D.GNI...SZÉGYEN KOMOLYAN MONDOM, NEM ARRÓL KÉNE SZÓLNIA EGY KAPCSOLATNAK, HOGY TE SZERETED ŐS SZERET, ÉS EZ ÍGY JÓ, NÁLLATOK JELÉT SEM LÁTOM ENNEK, EGYSZER SEM ÍRTAD PL.: HOGY SZERETED HIÁNYZIK...STB.
2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

23:17

"hát gratulálok mert a nők szégyene vagy, mi az hogy szexben jó ezért találkoznál még vele,kicsit sem vagy szerelmes undorító"


Nem vagyok én szégyen...miért is? Mert nem vagyok palimadár?

Tényleg szinte csak a szexben jó! Mert más semmiben nem igazán mert semmit nem csinál:D


De sok nő még ennek is örülne, mivel vannak olyan pasik, akik még a szexben sem jók és még lusták trehányak is:(


Amúgy ő is elégedett velem, csak neki az abaja, hogy nem tud kihasználni az önös érdekeire 100%-osan.


Na persze hallottam már olyat tőle, hogy takarítok én, ő meg ad nekem érte szexet...na akkor ez miiii?

Nem inkább ő a férfiak szégyene?

2010. júl. 8. 17:30
 60/67 A kérdező kommentje:

23:38

"gondolom most rettentő büszke vagy magadra...!?

pffff"


Így van, nekem nincs szégyellnivalóm.

2010. júl. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!