Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így fair? Így helyesen...

Ez így fair? Így helyesen csinálnám a barátommal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja odaköltöztem a barátomhoz (neki van lakása) és dolgozik, én diákmunkán élek. Főiskolás vagyok.

Én végzem az összes munkát az otthonában, ő semmit.Nagyon trehány, lusta. Ezt sajnos szomorúan vettem észre:((

Csak annyi amit ő is csinál, hogy autóval közösen megyünk vásárolni (vegyesen fizetjük).


Most kitalálta hogy szálljak be a számla felébe. De én nem akarok a számlába befizetni, mert nem maradna semmi pénzem, és ezt mondtam is neki.


Nem tudom, hogy mi legyen. Ő eddig is fizette a számlákat (én nem pazarlok) de ha azt vesszük van egy ingyen bejárónője. Szerintetek így fair ha ezt mondom neki?

21/L


2010. jún. 29. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én hülye:)

De igen szeretem! Azt hiszem ez alap egy párkapcsolatban!

De: azért éri meg jobban az albi mert ott nem kell háztartást vezetni (csak magamra van bajom)több időm jut pihenésre vagy tanulásra.

Akkor maradtam volna nála, ha megtanul egy picit dolgzni is asaját lakásában. Legalább a saját cuccait tartotta volna rendbe, vagy elpakolt volna maga után néha el is mosogathatott volna...de nem! Ő semmit sem csinált.

2010. júl. 1. 13:36
 32/67 anonim ***** válasza:
23%
és most majd azt képzeled hogy nem kell takarítanod az albiban? nehogymár azért élsz inkább nélküle mert plusz egy tányért elkellett mosnod amiben ő evett. micsoda szerelem. remélem a lakótársaid még mocskosabbak lesznek.istenem hogy egyesek nem képesek értékelni az életet.
2010. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
26%

és mi lesz később, mit nem adnék ha összetudnánk költözni!!!

te meg itt rinyálsz!!

komolyan!gonodolkozz el!!!!!!jobb lesz, ha megy.....ott is takarítanod kell mad, annyi különbséggel, hogy mahd a nyafogásokat rinyálást kell hallgatnod, és nem tudsz majd nyugodtan tnaulni a ricsajtól 3 lánnyal együtt...kíváncsi lennék én arra majd akk mit mondol!

2010. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
67%
Hát ott már nagy baj van,ha te megpróbálod pénzbe átszámolni a háziumnkát amit végzel nála:D Nem jósolok nektek hosszú jövőt
2010. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

a párom is végezhette volna a maga munkáját!

Nem kell a rinya... a lányoknál totális rend van, és mindenki csinálja maga után a dolgait és nem egy pakolgat 3 után:P

Ennyi különbség...

2010. júl. 2. 11:20
 36/67 A kérdező kommentje:

46, 79, 82%

gondolom ti mártírok vagytok és mindenkinek eltűrtök mindent. Mindenki után ti dolgoztok, pakoltok. Csak egy idő után uncsi. És márpedig ha valakit semmivel sem lehet rávenni hogy legalább magát tartsa rende egy kicsit, az nem érett egy párkapcsolatra és az ilyennek egy palimadár nő kell aki élete végéig pelenkázza.

Nem tudtam vele megbeszélni. Nem én vagyok a hibás. Ő nem képes a kompromisszumra. Annyira önző.

Én nem pelenkázni való bébit akarok, hanem férfit.

2010. júl. 2. 11:25
 37/67 anonim ***** válasza:
38%

79%-os vagyok én a párommmal mindent megtudok beszélni, és igenis egy kapcsolat alapja, ő is tűr tőled sok mindent(nehogy azt mond hogy nincs olyan.) ahogy neked is kell tűrni!

ennyi még a hozzászólásom, kell a kompromisszum, és nem vagyok begyepesedve csak szeretem annyira a párom, hogy segítek neki,és amiben tud ő is segít!!! és megbeszéljük a dolgokat, nem elmenekülünk, szerintem igazán ez egy igazán jó kapcsolat alapja.

2010. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
71%
Azt hiszem,erre már semmit nem írok,ugyanis valószínű,hogy megsértődnél rajta,azt meg a világért sem akarom.Tulajdonképpen egyikőtök sem érett erre az együtt élős dologra.Az együttélés egyik alapfeltétele,hogy én főzök és takarítok,a párom pedig segít ebben,illetve együtt fizetjük a kiadásokat.Ne haragudj, de ez a kapcsolat szerintem sem fog túl sokáig tartani.Pár kapcsolatod lesz még,mire rájössz,mi merre hány méter,a saját károdon,és ezt most nem rosszindulatból írom.Fel kell nőnöd.
2010. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

79%

én felnőttem de ő nem. Ő az, aki a saját kalásában nem segít nekem.

Lehet hogy szakítok vele, talán nem ő a megfelelő. Talál magának majd egy palimadarat.

2010. júl. 5. 22:20
 40/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs pénzed lakhatásra költöz haza egy bejáró nő se kerülne annyiba mint a rezsi, kaja, tisztálkodási szerek mosópor.....

Szóval rossz duma hogy te ingyen takaritasz ha nem lennél ott nyilván rendet tenne maga körül ha nem az se zavarná nem kerülne pénzbe.

2010. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!