Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeretnék egy...

Mit tegyek? Nem szeretnék egy "vadállattal" együtt élni.

Figyelt kérdés
Hamarosan összeköltözünk a párommal. Viszont van egy kutyája (Rottweiler) és hát nem szívesen laknék vele egy házban (a házban tartja) mert kb 1 évvel ezelőtt megtámadta őt a saját kutyája (kiharapott a kezéből egy darabot). Először el akarták altatni a kutyát de ő nagyon harcolt érte és megmaradt. Nem volt veszett, nem ő ingerelte csak hirtelen begolyózott de utána megnyugodott. Szerettem a kutyákat meg minden...de egy ilyen kutyával nem szeretnék egy házban élni. Nem is vagyok a gazdája rám nem hallgatna annyira mint rá. Már mondtam neki ezt de azt mondja mindig, hogy nem lesz semmi baj. De mi van ha megint ilyen lesz?
2010. jún. 28. 16:10
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, milett végül? :)
2010. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!