Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy megütött a hús...

Normális, hogy megütött a hús kloffolóval?

Figyelt kérdés

Tegnap este a nyaralás időpontján vesztünk össze a feleségemmel.

Mondtam neki valamit amit nem kellet volna és erre a vállamra vert a kloffolóval. Erősen ütötte, de nem fájt mert elég izmos a karom, de akkor is az elv. Nagyon megsértődtem, nem szóltam ma még hozzá, ő már próbálja egy kicsit elviccelni a dolgot, dehát ez nem így működik.

Mit csináljak? F29


2010. jún. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

sztemm akkor sem normális, hogy valaki tárgyal üt valakit. pláne nem hús klopfolóval:O lehet hogy a kérdező is kicsit talán hisztisebb a kelleténél, de ez nem normális. ha engem megütne egy férfi, rettenetesen kibuknék:O arcátlanság megütni egy nőt, de akkor viszont a nő sem üthet! ez nem normális, nem vagyok én az anyja hogy neveljem.

nálunk is van hogy eldurran valakinek az agya, de akkor sem egymást ütjük:O amúgy sztem te kedves vagy, vagyis jobban fogalmazva érettebb hogy nem ütöttél vissza. de sztem ezt a nő is tudja, és így viszont elég fölényes helyzetben érezte magát ezért ütött. na ez ritka nagy szemétség, kihasználni a másik jóindulatát. sztem mond meg neki tisztán és világosan, hogy nem vagy te szamár, hogy ütni kelljen és ő nem az anyád hogy megüthet. és ha még 1szer ilyet csinál nagyon meg fogsz haragudni. mert ez nem normális

2010. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem normális, hogy megütött egy húsklopfolóval.

Szerintem hagyd magára egy időre, és gondolja át, amit tett, és utána ülj le vele beszélni, és fektessetek le szabályokat, hogy mit nem lehet csinálni.

2010. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

ma 11:15

Nyilván nem a bárdal ütötte, te igen sötét!

2010. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
10%
Anyuci pici elkényeztetett fiacskája... Ha egy pasi vágna be egyet neked ököllel tuti, hogy sírva futnál haza.
2010. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Szerintem is hisztis vagy, ez semmiseg. Fajt? Ott maradt a nyoma? Az elmondottak alapjan nem. Akkor ez semmi, nyilvan meg tudott volna utni a husklopfoloval ugy is, hogy az kart okozzon, de nem, mert nem ilyen celzattal utott!

Es igen, ha no lenne a kerdezo en se biztos, hogy ezt mondanam (bar valoszinuleg de, de ettol meg etikatlan egy not megutni, ha az ember ferfi) mint ahogy a szex, szerelem temakorben is maskepp allnak ahhoz, ha egy lany irja a kerdest mint ha egy fiu.

pl: "lenne alkalmam lefekudni egy dogos csajjal egyejszakas kapcsolattal, meg szuz vagyok szerintetek?"

GO FOR IT!!!!

2010. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Rosszra kattintottam, bocsi:D

Szoval ha eg lany irna:

"lenne alkalmam lefekudni egy dogos pasival egyejszakas kapcsolattal, meg szuz vagyok szerintetek?"

"Hat te egy ordas k.rva vagy, hogy ez megfordul a fejedben!"

"Megbannad, ne tedd"

Stb.. A nemek nyilvanvaloan nem egyformak (egyenloek, de nem egyformak) igy nem tudom, mit pattogtok azon, hogy a kerdezonek mast tanacsolunk ha ferfi, mint ha no. Nevetseges komolyan

2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Nem normális. Beszéljétek meg. így kezdődnek a komolyabb bajok. Ma kloffoló holnap meg a nagykés?
2010. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
"Anyuci pici elkényeztetett fiacskája." Így van!! Ezért szomorkodni.. 13 évesen is kisebb gondom is nagyobb ennél
2010. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!