Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy megütött a hús...

Normális, hogy megütött a hús kloffolóval?

Figyelt kérdés

Tegnap este a nyaralás időpontján vesztünk össze a feleségemmel.

Mondtam neki valamit amit nem kellet volna és erre a vállamra vert a kloffolóval. Erősen ütötte, de nem fájt mert elég izmos a karom, de akkor is az elv. Nagyon megsértődtem, nem szóltam ma még hozzá, ő már próbálja egy kicsit elviccelni a dolgot, dehát ez nem így működik.

Mit csináljak? F29


2010. jún. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
ok. akkor írj egy *-ot vagy ilyesmit, aztán majd lejön békülni. Neki fontos, hogy odaérjetek időre, hagyd egy kicsit pitizni :)
2010. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ám véleményem. Ennél a szituációnál már betelt nálad a pohár. Az előzmények borítottak már ki, és még azt az ütést is súlyosabbnak érezted, mint valójában volt. Te srác én neked adok igazat, pedig nő vagyok. Őnagyságát elviszed 10 napos nyaralásra, ő meg a kedves barátnőjéhez rohanna haza két nappal előtte. Tudod mit írok én erre, ez a házasság nálatok nem a legtökéletesebb. Én ha igazán szeretem a férjemet nem a barátnő a fontosabb hanem te a férjem, akivel eltölthetek 10 szép napot. Egyébként sem az egyik, sem a másik fél részéről nem okos döntés a klopfolóval ütögetni a másikat, még játékból sem. Én a férjemnek ha feldühít bár ritka eset, inkább belecsípek a fenekébe és annyit szoktak mondani. "Csípd meg bogár a seggit, had repüljön egy kicsit!"
2010. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
89%

sok olyan választ kaptál, ami a felnőttségedet kérdőjelezi, de ezek akkor a butaságok! Miért: az a felnőtt férfi, akinek normális, hogy húskloffolóval verik? Fordítva (férfi üt nőt) ez válóok. Így miért nem az? Ezért utálom a nőket.

Verekedni a kisfiúk szoktak. Értetlenül fogadni, ha kalapáccsal vernek, ez igenis felnőtt viselkedés. A nejed őnagysága viselkedett gyerekesen. Ez hároméves szint, annak még ugye elnézzük. Egy középsősnek már nem. Mellette az ilyen felnövős válaszadók a lehetnek a gyerekek, tinik, és gyerekes felnőttek. Csak kiegészítésként írtam, nehogy a mennyisége miatt elgondolkozz ezeken.

2010. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

igen, 10:48 igaza van. Elmenetek nyaralni, 1500 km-re, ő meg ennyire értékeli? Nem tudja jódolgában, mi baja.

Másrészt, ha te fizeted a nyaralást, a kutyát, és a két számítógépet, az még nem ok arra, hogy atya-lánya jellegű vonások szűrődjenek a kapcsolatotokba.

2010. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
37%

ma 10:44

Bárdal?:D Te nem vagy tisztában a fogalmakkal okos gyerek:D

És mire jelentenétek fel? Még látleletet sem lehet készíteni, mivel semmi baja.

2010. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
86%

10:28 vagyok.

Azért a leírás alapján nem tudjuk, hogy a nő mekkorát ütött. Csak egy picit megkopogtatta a vállát, vagy teljes erejéből megütötte.

Én meghallgatnám a feleség véleményét is.

Több ismerősöm van, aki már kapott egy pofont a férjétől/párjától. De nem mindegy, hogy ok nélkül, vagy hosszas provokáció után csattan el az a pofon.


Én azt mondom, hogy 29 éves létedre egy ilyen szitu után, te a gép előtt ülsz, ahelyett hogy a feleségeddel megbeszélnéd a dolgokat, igenis éretlen viselkedésre vall. Játszod a sértődöttet, pedig fölösleges.

Jöhet a lepontozás, de nekem akkor is ez a véleményem.

2010. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem fájt akkor mi a probléma?

Nem akarta hogy fájjon,ennyi!!!

Akkor ez csak szerelmes civakodás...

2010. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

off

11:03

nálunk olyan a kloffoló: egyik oldal kloffoló, másik oldalról bárd. Lehet, h nekik is olyan.

Feljelenteni a válaszolót akartam, akinek a férje egy napig homályosan látott.

Hugi vagyok, nem öcsi.

2010. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

11:05

mindegy, mekkorát üt.

eszközzel a kezében üt.

ez nem elfogadható. az egyik válaszoló miatt írom. Mindegy, fáj-e. Eszközzel jelképesen sem ütünk. A kutyát esetleg. Újsággal.

2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
58%

mi egy hisztis pasi vagy kérdező...

kloffolóval rádcsapott...de nem fáj...én is csapok néha azzal ami épp a kezembe van,de tudom mi az ami jelzésértékű és nem fáj csak a lelkének...

ismer téged a feleséged,tudja mekkora ütés az amit fizikailag nem érzel meg,fizikailag nem akart bántani,nem is tette...

csak tulérzékeny vagy,meg hisztis és elkényeztetett...

N

2010. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!