Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy megütött a hús...

Normális, hogy megütött a hús kloffolóval?

Figyelt kérdés

Tegnap este a nyaralás időpontján vesztünk össze a feleségemmel.

Mondtam neki valamit amit nem kellet volna és erre a vállamra vert a kloffolóval. Erősen ütötte, de nem fájt mert elég izmos a karom, de akkor is az elv. Nagyon megsértődtem, nem szóltam ma még hozzá, ő már próbálja egy kicsit elviccelni a dolgot, dehát ez nem így működik.

Mit csináljak? F29


2010. jún. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

hát nem hiszem hogy normális lenne

19L

2010. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
21%
nem normális. a férfiaknak fogalmuk sincs az erejükről..mi van, ha legközelebb nagyobbat üt?:S
2010. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
62%

én beperelném testi sértésért.


mi van ha éppen beverte volna a homlokodat vele?


legközelebb is ugyanilyen vadállat lesz veled.

2010. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális! majd legközelebb vágja a húst, akkor leszúr téged késsel? Beszélges el vele, de normálisan, kultúráltan. ha erre nem képes..
2010. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
:D utolsó válaszoló a nő ütöttem eg őt a kloffolóval ha jól értelmeztem ( boccs az off-ért) Sztem se normális
2010. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
79%
A férfiaknak? Jó, hogy tudsz olvasni:D. Egyébként, ha jó erősen ütött volna, akkor tök mindegy milyen izmos a karod, az fájt volna. Gondolom csak rákoppintott, abból meg nem kell a hattyú halálát eljátszani.
2010. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa lehet az életetek, ha ez a normális és a nem normális határán van nálatok... Felénk ezzel kapcsolatban fel sem merül a kérdés: NEM NORMÁLIS és kész...
2010. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
76%
Attol fugg mit mondtal neki. Nem uthetett akkorat, ha mar nem faj, attol eltekintve, hogy izmos a karod vagy nem. Rogton a fenekere kellett volna csapnod, nem pedig megsertodni. Persze csak annyira, hogy erezze, hogy te is letezel, nem kekre verni!
2010. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi és én kaptam. Én nem ütném meg. Elég erős vagyok. Régebben amíg versenyszerűen sportoltam, törtek rajtam el lécet. De azért nem jogosítja fel, hogy csak úgy rám verjen. Mit képzel? Nagyon sokáig kell nyalnia ezek után.
2010. jún. 26. 10:06
 10/58 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem te ezt felnagyítod és elég messze álltok attól, hogy a kést is beléd mártsa. Persze attól függ mit mondtál neki, ha azt hogy megcsaltad, akkor én a helyében a fejedet céloztam volna...:)
2010. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!